Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám gyűlölködik velem, mióta...

Apám gyűlölködik velem, mióta új nője van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és várandós. A párom velünk lakik, amíg a hitelt intézzük az új otthonunkhoz.

Apám tök normális volt, és engedte, hogy ide költözzön a vőlegényem.

De mióta megismerte a 24 éves nőjét, és ide költöztette hozzánk, elszabadult a pokol.

A nő teljesen elmebeteg, terrorizál, de apám nem hiszi el nekünk. Se nekem, se páromnak, se a hugomnak.

Totál bunkón reagáll arra, ha megemlítjük, hogy a nőcske hogy viselkedik, mikor nincs itthon.

Üvölt velem, meg a párommal, hugommal.

Egyre rosszabb a helyzet.

Valami ötlet?



2019. febr. 7. 09:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%
Tehát senki nem támogat a családból. Akkor valószínű, ahogy az egyik válaszoló mondja, a csaj is emiatt néz furán. Felteszem neked nem sok mindened van a párod pénzén kívül. A hitel is az övé lesz. Mást nem tehetsz, mint kibírod ezt a 2 hónapot és imádkozol, hogy ne rakjon ki idővel a vőlegényed sem, mert akkor aztán nézhetsz. Húzd meg inkább magad.
2019. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#11 nagyon nagy tévedésben vagy.

16 éves korom óta dolgoztam, nem vagyok csóró, most is dolgozom, a hitel közös lesz.

2019. febr. 7. 09:39
 13/30 anonim ***** válasza:
60%
Próbálj beszélni a nagynénivel, hátha...Kvára nem tesz jót neked és a babának a folyamatos stressz.
2019. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Szerinted ő elérheti, hogy apám kiköltöztesse a nőt?
2019. febr. 7. 09:46
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kiköltöztetést nem hiszem, ha apud nagyon szerelmes, de a fejével beszélhetne.

Hozzá nem tudtok elköltözni?

2019. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de szerintem a családotokban komoly problémák vannak.


Ahogy írtam az se normális, hogy apád 56 évesen egy 24 évessel van, aki a lánya lehetne.


És az se éppen megszokott menete a dolgoknak, hogy 18 évesen terhes vagy. Több mint valószínű, hogy semmilyen iskolát nem végeztél el, így elég nagy nehézségeid lesznek a jövőben. És akkor még hitelbe is veritek magatokat.


Szóval szerintem bőven vannak gondok. De hogy megnyugtassalak, valsz az elsődleges forrást a szüleidnél kell keresni, nem nálad.


Őszintén sok mindent nem tudok javasolni. Bírd ki amíg meglesz a saját kégli, aztán kívánok sok sikert meg szerencsét az élethez.

2019. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg a nagynénéd elérhetné a kiköltözést, ha ő maga is beköltözne pár hétre. Hiszen haszonélvezőként vannak jogai, több, mint a tulajdonosnak. Hátha kikerekedik a csaj szeme a tömegtől és elhúz.
2019. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
38%

A nagynéni nem költöztetheti ki a nöt, mert csak arra a résre vonatkozik a joga, amire, az egész lakásra nem.

Másrészt az apának megintcsak joga van a saját lakásában azzal élni, akivel akar. Senkinek nincs joga "kiköltözteteni" a barátnöjét, elvégre ö ugyanolyan, ha nem erösebb jogon él ott, mint te.

Harmadszor meg, ha neked ennyire problémás a dolog, akkor miért laksz nálük, költözzetek külön a pároddal.

2019. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%
18 evesen szini a semmire..okos dolog
2019. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
44%

Ha a felére haszonelvezete van akkor simán odaköltözhet a nagynéni.

Aztán az új nőci pattoghat :-)

2019. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!