Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hanyszor talalkoztok a...

Ti hanyszor talalkoztok a szuleitekkel egy heten?

Figyelt kérdés

Mar felnottek vagyunk gyerekek, de valamiert apam szerint heti 4-5x meg kene latogassuk. Szerintem ez sok, foleg hogy tobb munkahelyen is dolgozom es legalabb 1 oranyira lakik. A kapcsolatunk se valami fenyes szoval motivaciom se nagyon van, de ezen a 4-5 napon azert kiakadtam. Meg jo hogy nem akar ujra osszekoltozni


Ti hanyszor latogatjatok a szuleiteket?



2019. febr. 12. 09:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én nagyon anyás vagyok a mai napig hiába elek külön 5 éve, sokat járunk el együtt vasarolni, csavarogni, elkiserem orvoshoz o is engem amikor van idő de a heti 3-4-5 alkalom meg nekem is sok . Egyébként változó heti 1x , de volt olyan 1 hónapba 1x , viszont minden nap felhívom legalább 2 perce h miújság. Apám más téma vele 1 hónapba 1x találkozok,ritka ha többször de vele is hetente hívjuk egymást. Mindenkinek megvan a maga élete, dolgai . Szüleid valószínűleg unatkoznak ( engem akkor hívogatott többet anya ) . Keress neki hobbit , elfoglaltságot. ( nálunk bevált, jár tánciskolaba előtte is keresgéltem neki joga , tanfolyamok , kapott körmös készletet stb )

Biztos hogy van olyan család akik hetente többször talalkoznak, őszintén mondom úgy h anya a mindenem , nekem ha semmi dolgom nem lenne is sok lenne egy heten !

2019. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát én külföldön élek, így évente egyszer. Ányos nálunk lakik, a másik fia kéthetente látogatja úgy félórára - 10 perc séta távolságra él
2019. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Az én szüleim 750 kmre laknak, velük évente 3-4-5 alkalommal találkozunk. (Mikor hogy jön ki, de karácsony-húsvét-nyáron valamikor a biztos.)

A párom anyukája 350 kmre lakik tőlünk, nem rendszeresen találkozunk, ahogy épp kedvünk/időnk van.. Májusban,júliusban,októberben, novemberben találkoztunk, de ugye ezek ilyen ott alvós történetek.

Az apja 150 kmre él tőlünk, márciusban lesz 1 éve, hogy nem találkoztunk.

2019. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
En is anyas vagyok, 20 km-re lakunk a szuleimtol, a hetvegeket altalaba ott toltom (ha a ferjem szabad, akkor o is), neha hazaszaladok hetkozbe is es masnap onnan megyek dolgozni. Anyosomek 500km-re laknak, veluk evente 1-2 alkalommal talalkozunk, de ilyenkor tobb napig naluk vagyunk.
2019. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szüleimmel kb 2 hetente 1-3 alkalommal mivel ~120 Km-re laknak. Ez attól is függ, hogy a munkám miat járok-e feléjük. A barátnőm szüleivel 1-2 évente mivel 7500Km-re laknak így inkább skype-on beszélünk.
2019. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon orulok hogy masok is ugy latjak ez nem normalis. Szerintem sem kell heti 4 talalkozas, foleg hogy akarhanyszor talalkozunk osszeveszunk es napokog rossz kedvem van miatta. Csodalom miert gondolja ugy hogy ennel is tobbet kene talalkozzunk...
2019. febr. 12. 12:31
 17/25 anonim ***** válasza:
Évente egyszer maximum 3 napig, nagyon messzire költöztem mert többet nem tudnék belőlük elviselni.
2019. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hetente nem találkozunk. Anyám 80 km-re él tőlem, évente pár alkalommal megyek haza.
2019. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szintén 1 órára laknak. Idén már találkoztunk egyszer.
2019. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

10 percre gyalog lakok anyukámtól,de inkább telefonon beszélek vele hetente 1x ha van mit mondanunk akkor 2x is beszėlünk telefonon.


Ha csak vitåztok ha találkoztok akkor inkább 2 hetente 1x találkozhatok,sajna apukåd unatkozik.

2019. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!