Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hanyszor talalkoztok a...

Ti hanyszor talalkoztok a szuleitekkel egy heten?

Figyelt kérdés

Mar felnottek vagyunk gyerekek, de valamiert apam szerint heti 4-5x meg kene latogassuk. Szerintem ez sok, foleg hogy tobb munkahelyen is dolgozom es legalabb 1 oranyira lakik. A kapcsolatunk se valami fenyes szoval motivaciom se nagyon van, de ezen a 4-5 napon azert kiakadtam. Meg jo hogy nem akar ujra osszekoltozni


Ti hanyszor latogatjatok a szuleiteket?



2019. febr. 12. 09:59
1 2 3
 21/25 Metionin ***** válasza:
Évente kb. 3x.
2019. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tőled várod a választ, mi 250km-re lakunk egymástól, de minden nap telefonálunk. Ahogy alakul, van hogy havi 3-4 van hogy két hónapig semmi. Képet küldünk, vicces dolgokat, stb.
2019. febr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
1 héten??? LOL! Jó ha negyedévente látom őket. És nem is igenylek több alkalmat.
2019. febr. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem a heti 4-5 nagyon sok lenne, leszakadt már a köldökzsinórról, és saját életem is van. Heti 1-2x szoktunk találkozni most, hogy egyedülálló lettem (nekem néha még ez is sok, de érzem, hogy ők igénylik, és ennyit kibírok azért), előtte kétheti-havi 1 alkalom volt (tömegközlekedéssel 3/4 órára lakunk) és heti 1-2 telefonhívás.
2019. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én havi 2-8 alkalommal találkozok a szüleimmel. Amíg a szülők fiatalok ez szerintem jó arány.


De a nagyszüleim 85 éves kora óta igyekszünk elérni, hogy minden nap menjen hozzájuk valaki a családból. Érezhető, hogy egyedül már nagyon magányosak (nyilván a tornatanárral és a társalkodónővel nem lehet úgy beszélgetni), nem történik velük semmi és depressziósak lesznek meg betegek, ha néhány nap kimarad (most már mindhárman 92 év fölött vannak).


Szóval szerintem fontos, hogy apukád mennyi idős.

2019. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!