Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az, hogy 27 évesen...

Miért baj az, hogy 27 évesen még igénybe veszem a "mama hotelt"?

Figyelt kérdés

Sok albérletet fizető velem egykorú ismerősöm csak nevetve legyint rám mikor elmondom,hogy még otthon lakok a szüleimmel.


Félre ne értsétek nem tartom magam egy léhűtőnek dolgozok(főállásban)mellette végzem az egyetemet levelezőn(állami ösztöndíjjal)


Havi szinten adok haza,mert ez a természetes,bár sose kérték otthon.


Van az egyik nagyobb bankban lakástakarék számlám(havi 20e)mellette még félre teszek annyit amennyit tudok,de ebből vagy 8-10 évig nem lesz saját ingatlan.


Sok kapcsolatom ment amiatt tönkre,hogy nem akartam albérletbe költözni,hogy más lakását fizethessem


Szóval olyan nagy baj,ha valaki a 20-asévei végén és a harmincas évei elején még otthon lakik?



2018. okt. 14. 15:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Ez mindenkinek a magánügye, ha neked így jó, csináld, senkit nem érdekel, túl nagy dobra vered.
2018. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Azért baj, mert egy hasonló korban lévő nő már nem fog hosszú éveket várni összeköltözésre, mint egy tini kapcsolatban. Te albérletbe nem mész, saját lakásod majd 35+ évesen lesz, közös lakás vétel párral meg nem opció,abba senki nem megy bele úgy, hogy nem éltetek együtt. Így nehéz lesz párt találni.
2018. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked kényelmes egészegdre egy férfi önnáloságra vágyik,aki egy nővel akar élni külün nem Anyuci meletti szobában.. Én is voltam ilyennel,beköltözött az én lakásomba de hazarohangált az anyjához mert hát ott a szobája ott jo,volt h szex közben faképnél hagyott mert hivták h menjen haza ott a helye, dolog van,a sokadik megalázásnál ossze volt neki csomagolva.. 22 évesen ez még elmegy de 27 évesen már beteges ő 28 volt..
2018. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondolkozok,hogy a legjobb esetben,olyan 35+ körül lesz saját lakásom, persze akkor is kell hozzá nem kevés hitel.


Nem a kényelem beszél belőlem,de elköltözni albérletbe kifizetni 80-120e ft-ot+rezsi+kaja+az autó fenntartása utána elfogy a fizu és akkor lakok egy idegen lakásban ami sose lesz az enyém.


Szóval én inkább takarékoskodok,hogy legyen önerőre pénzem és utána ugyan hitellel,de lesz egy saját ingatlanom és inkább fizetem annak a törlesztőjét,mint egy albérletet.

2018. okt. 14. 16:01
 5/46 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem baj. Az az idióta, aki most, az ingatlanlufi kellős közepén akar kérót venni...

Akinek van esze, az kivárja, amíg összedől az ingatlanpiac, és akkor szaréhugyé' vehet akár 4 lakást is akkora összegből,amekkorából most egy albérletre se futná.


Jellemzően azok kárognak a "mamahotelesekre", akiknek anyuci-apuci a segge alá rakta a kecót, vagy nem esik jól semmit beletenni a párkapcsolatba, mindent a másiktól vár el nagy garral, esetleg közgazdaságtani analfabéták.

2018. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
26%
Ha nő lenne meg bátorítanátok hogy nem baj, jó az úgy... Álszent népség.
2018. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem tette alám a kecom,nem vártam semmit pasiktol én tartottam el nem egyet,de ennek ellenére Anyucihoz futkosott haza ex us,mert anyuval jobb...Akkor logjatok a csecsen a normális férfi meg a párjával együtt él,nem szülők anyos nyakán és nem oda szül h lehessen válni is utána a diliházakban..
2018. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ mennyit adsz haza. Havi 60-70 ezer reális, ha kevesebbet csak élősködsz a szüleiden.
2018. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Én is tanulok közgazdaságtant.És nevetséges ami most megy, egy idő után tetőzni fognak az ingatlan árak és utána törvényszerű a visszaesés.


Ahol lakok városban most 18 milliótól kezdődik egy jobb állapotú panel lakás,jó pici garzonokat akár 14 millióért is ki lehet kapni,de ez irgalmatlanul magas ár.

2018. okt. 14. 16:08
 10/46 anonim válasza:
60%

Hogy lenne már 60-70 ezer reális?

Én 23 évesen szüleimmel élek egy 150m2es házban. Ilyen rezsi van rá: 10 a víz, 7 a villany, 30 a gáz, 3 a kuka, 6 az internet. Ha összeadom akkor ez 56 ezer forint. Ha az egészet én álnám akkor se lenne 70.

2018. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!