Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim engem hibáztatnak a...

A szüleim engem hibáztatnak a mama haláláért, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Áttétes rákja volt és akut hasat kapott de nem ment orvoshoz ezért meghalt. Mire kórházba került már menthetetlen volt. Anyám szerint én tettem a földbe mert a gyomorfekélye ölte meg amit az idegtől kapott amit én okoztam. EZ NEM IGAZ! Miattam akart élni,látni akarta mi lesz belölem,a dédunokáit (egyke vagyok) és táncolni az esküvőmön. Engem szeretett a legjobban. Anyámat szégyellte az élete miatt mert azt mondta nem arra nevelte hogy rosszul bánjon velem. Mégis engem hibáztat érte pedig ott voltam mellette amikor meghalt,én beszéltem vele utoljára és azt mondta nagyon szeret. Miért rúg belém így? Egész életemben bántott a nevelő apámmal együtt. Amint meghalt ki akartak dobni a házból is.
2019. febr. 14. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Mamád csinált végrendeletet? Vagy most egyedül anyád fog örökölni? Nem lett biztosítva a jövőd?
2019. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lesz még itt meglepetés. Ha a mamád jobban szeretett téged, akkor lehet, hogy elő fog kerülni egy végrendelet. Rákos volt, biztos gondolt rád, hogy esetleg nem éli túl.


Részvétem a mamádért, a szüleidről meg igyekezz majd leválni. Ilyen emberek nem érdemlik meg, hogy foglalkozz velük. Amint teheted lépj le a mérgező környezetükből.

2019. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a papádhoz nem tudsz költözni? Neki is jó lenne, neked is.

Sajnos ha van is végrendelet, anyádnak jár a köteles rész én úgy tudom... De hátha a nagyi kitalált neked valamit!

Őszinte részvétem.

2019. febr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj, anyád irigy és mérgező. Rád akarja hárítani a saját lelki gondját. Alaposan olvass be neki. Az ilyen embert helyre kell tenni, tükröt kell elé állítani.
2019. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid gyűlölték a mamát, és gyűlölnek téged is, mert jóban voltál vele. Mivel a halottról már nem szokás gyűlölködően beszélni (ill. így gondolni rá), ezért az iránta érzett gyűlöletüket is rád vetítik. Ott akarnak bántani, ahol a legjobban fáj, ezért mondanak ilyet.

Mit tegyél? A lehető leghamarabb próbálj távol kerülni anyádtól és nevelőapádtól. És gondolj arra, hogy a nagymamád pontosan érezte, hogy te mennyire szeretted, és egyedül ez számít.

2019. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!