Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám ebben az...

Normális ha anyám ebben az esetben nem ért meg?

Figyelt kérdés
1 hónapja hogy nem vagyok benne egy bántalmazó kapcsolatban. Sokszor van emiatt rossz kedvem. Anyám azt mondja hogy én voltam hülye mert hagytam magam kihasználni, meg hogy belém rúgjanak.
2019. febr. 21. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális. Valahol igaza van, de akkor se így kéne kezelnie.
2019. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Miféle bántalmazó kapcsolat? Nem teljesen értem...
2019. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Anyádnak igaza van!


Egyrészt minek mentél bele, másrészt miért nem lépsz ki belőle?

2019. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
2: Àldozathibáztatás. Megver a párod, más meg azt mondja, te vagy a hibás, mert szóba álltál vele.
2019. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Anyukád nem túl empatikusan fejezi ki magát. De ne vedd bántásnak. Örül, hogy végre vége van. Nyilván féltett, hogy ilyen kapcsolatban voltál és nem érti, hogy miért nem léptél ki előbb.
2019. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom első randin nem pofonnal indított, édesanyádnak támogatnia kellene ilyen helyzetben, nem szemrehányást tenni.
2019. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

"1 hónapja hogy nem vagyok benne egy bántalmazó kapcsolatban. Sokszor van emiatt rossz kedvem."


Ezt így nem is értem. Rossz kedved van, mert már nem vagy benne egy bántalmazó kapcsolatban? Örülnöd kellene inkább.

2019. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt anyúkádat meg lehet érteni,mert ő a legjóbbakat akarja neked csak nem jol fejezte ki magát,Másrészt pedig örűlnök kellene hogy kiléptél egy ien bórzalmas párkapcsolatból.Menny és érezd jól magad,És ne szomorkódj olyan dolog miatt,Aminek semmi értelme!
2019. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Azért van rossz kedved, mert nem vernek szarrá naponta? Hát nem mondanám, hogy értem...
2019. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, mit mondok?

Ha itt a gyakorin mondanák neked ezt, akkor nem csodálkoznék. De hogy a saját anyád????

Elárulok egy titkot. Egyáltalán nem véletlen, hogy te egy bántalmazót vonzottál be. Ez kőkeményen összefügg szüleiddel, az otthoni légkörrel. Ha anyukád nem ilyen "rúgok bele én is egyet, hadd szenvedjen még jobban" típusú ember lenne, akkor te véletlenül sem jöttél volna össze azzal a partnerrel.

2019. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!