Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám ebben az...

Normális ha anyám ebben az esetben nem ért meg?

Figyelt kérdés
1 hónapja hogy nem vagyok benne egy bántalmazó kapcsolatban. Sokszor van emiatt rossz kedvem. Anyám azt mondja hogy én voltam hülye mert hagytam magam kihasználni, meg hogy belém rúgjanak.
2019. febr. 21. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó)Azért meg lehet az anyúkáját is érteni,Az is lehet hogy az anyúkája tudta hogy nem jo pasival jött össze,És ez fog bekövetkezni!És próbálta a lányának elmondani hogy,Nem jó az amit csinál,De a lánya nem halgatot rá és ez lett a vége!


Természetesen ez lehetett másképp is de általában ezért szoktak,Igy beszélni az annyúk a lányókal!


És Te azt szereted ha űtnek vernek? Ha ez nem történik meg akkór szomórú vagy? Nagyjábol ezt lehet érteni a kérdésed alapján!

2019. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen,anyákra nem szabad számitani és öszintének lenni,ők azt szeretik ha nekünk rossz,ebyém örült ha az exem vert. Minden anya ilyen ez van. :(
2019. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!