Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Már nagyon...

Mit csináljak? Már nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha a szüleim és tesóm folyton lekövérez? De tényleg folyton, ahogy kimegyek a szobámból rámnéznek és elkezdenek szekálni, hogy,,úristen, de dagadt vagy,, meg ,,olyan vagy mint egy tehén,, meg ,,jó lenne már végre lefogyni,,. De én nem érzem magam kövérnek és a barátaim, ismerőseim is azt mondják, hogy nem vagyok az. 183cm, 79-80kg. Már nagyon elegem van ebből, hogy folyamatosan ezt kell hallgatni, ha pedig vissza szólok, akkor levagyok cseszve, hogy kinek képzelem magam. De ebbe még az is poén, hogy én próbálok egészségesen enni, viszont ők folyamatosan nagyon zsíros ételeket főznek és ha azt mondom, hogy én ezt nem akarom megenni, mert hízlal és méghozzá a bőröm is kipattog apám elkezd velem ordibálni, hogy azt fogok enni ami van. De ha magamnak akarok venni kaját és főzni, azt sem engedik. (Nem azért mert nem tehetjük meg). Ha pedig enni akarok, akkor azt mondják, hogy ne egyek.

Kérlek segítsetek, mit csináljak, hiába mondom, hogy nagyon rosszul esik, nem hallgatnak rám!



2019. febr. 22. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez elég szomorú, hogy a saját családod így beszél veled.

Talán próbálkozz más módszerrel, ha a visszaszólás nem használ.

Mondjuk sértődj meg, ne szólj hozzájuk,stb.

Nem tudom hány éves vagy, de ahogy megteheted, költözz el otthonról.Kollégiumba, albérletbe.

2019. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán jót akarnak neked, ideje volna egy kicsit sportolni
2019. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

"Talán jót akarnak neked"


Azzal hogy lesz a családban egy karcsú idegroncs, ha így folytatják?

2019. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

"Talán jót akarnak neked"


Aha,mint pl.az a nagymama,aki az unokáját bottal verte.


Igen,nagyon "jòt" akarnak neki.

Közben meg egy idegroncs lesz

2019. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2: Aki így szól valakihez az nem akar jót, nem barát, hanem ellenség.

Tanuljuk már meg felismerni a jót és a rosszat!

Attól, hogy oda tett a gólya, még nem alapértelmezett, hogy barát!

Ebből adódik minden félreismerés az életben, hogy a jószándékot azonosítjuk a szülővel. Ügyetlen szülővel és gonosszal is.

2019. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki jót akar, az nem bánt. Az bánt, aki önmagával nincs jól.
2019. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Mondd te is rájuk, hogy de kövérek. Vagy de soványak, magasak, alacsonyak, buták, bambák, stb. Válassz.
2019. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!