Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek használ anyátok a...

Nektek használ anyátok a cuccaitokból, testápoló stb?

Figyelt kérdés

Nem ( veszi, de kiszolgálja magát folyton... A. Legviccesebb, hogy simán elhasznál valamiből egy flakonnal is, aztán nem vesz helyette, de megjár neki... Múltkor egy csomag gyantát... Nekem nem is maradt.


Lehet mondani, hogy de mennyi mindent vett ő is neked, igaz, de ez sok, ha nekem nem is marad belőle.


2019. febr. 22. 22:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
26%
16 éves a lányom, mindent közösen használunk, diákmunkázik, van amit ő vesz. Minden közös, ki van téve a polcra. Eszünkbe sem jzt, hogy ez másképp is lehetne. Sajnálom anyukádat, hogy ilyen lánya van.
2019. febr. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%

Hú bazzeg... Én is eltartom a lányomat, akit nem csaptunk ki 10 évesen a bányába, hanem mindent a tőlünk kapott pénzből vesz. Mégse fordult meg soha a fejemben, hogy elhasználjam a dolgait. Pláne szó nélkül. Nem kommunában élünk, létezik magántulajdon. Ha véletlen elfogyott valami és elfelejtettem venni, akkor is az a minimum, hogy megkérdezem.

Sajnálom a lányt, akinek ilyen anyja van.

2019. febr. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Anya hozhat a munkahelyéről haza krémet (munkavédelmi), ő azt használja.

Kb. 19 éves koromig mindenki egy közös tubus tusfürdőn osztozott általában (Baba márka mindig). Gyerekként ez nekem természetesen volt, bár sokszor mondtam, hogy legyen valami jó illatú, ne csak ez a megszokott Baba tusfürdő, ezért egy ideje magam veszek ilyeneket DM, Rossmann saját márkás tusfürdőit veszem, olcsók és nem bántják a bőröm, testápolót egyedül a lábra használok, hogy ne viszkedjen, az is ilyen saját márkás.

Nem használjuk egymás dolgait megkérdezés nélkül.

2019. febr. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Rakd el a szobádba. A kedves válaszolók meg nem jeleskednek szövegértelmezés terén. Nem csak használja, hanem kihasználja, és egy büdös szót nem szól, hogy elfogyott, csak lapul. Ez szerintem senkinek se jó magatartás.
2019. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is 16 a lányom, tusfürdő közös, mielőtt kifogy veszek. Nem használom a cuccait mert mást használok, de használhatnám, nálunk ez nem gond. De figyelek igy is ha vmi kifogy veszek vagy szól mi kell.
2019. febr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
50%
Mi mindent közösen használunk, sosem volt még ebből gond
2019. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%

"...tisztességes nő nem kencél meg szőrtelenit.."

Érted sem állnak sorban a férfiak, ugye?

2019. febr. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen használhatjuk egymás dolgait, de ha nagyon kevés van belőle, akkor megkérdezi, hogy használhatja-e és ha elfogyasztja akkor vesz egy másikat.
2019. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Néha, de mindig elkéri vagy utólag szól.

Szerintem a kérdezőnek abban van igaza, hogy ha elhasználom a másikét, az a minimum, hogy szólok, hogy ne álljon ott az üres flakonnal a kezében:( - Ez így bunkóság.

2019. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna, hogy ne kérdezzem meg, elhasználhatok-e akármit is, amikor tudom, hogy nem én vettem.

Ez most anyagiaktól független. Ő beszerezte, talán nem csak úgy, hogy legyen otthon belőle, hanem mert szüksége lesz rá, számít rá, hogy ott van, amikor majd kell.

2019. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!