Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek használ anyátok a...

Nektek használ anyátok a cuccaitokból, testápoló stb?

Figyelt kérdés

Nem ( veszi, de kiszolgálja magát folyton... A. Legviccesebb, hogy simán elhasznál valamiből egy flakonnal is, aztán nem vesz helyette, de megjár neki... Múltkor egy csomag gyantát... Nekem nem is maradt.


Lehet mondani, hogy de mennyi mindent vett ő is neked, igaz, de ez sok, ha nekem nem is marad belőle.


2019. febr. 22. 22:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
44%
Igen használ, de én is használhatok bármit az ő cuccaibol.
2019. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Szép családok ahol egy tetves krémet is dugni kell,na ott nem árt dugni a bérpapirt bankkártyát sem..

40N

2019. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Régebben igen, de elmagyaráztam neki, hogy nem oké, hogy nekem semmi sem marad, miután 3 nap alatt a szinte teli flakonos tusfürdőmben lévő folyadék mennyisége eltűnt... Mást meg nem tudtam használni, mivel allergiás vagyok.
2019. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha használna kitörném a kezét.
2019. febr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmiket nem használt el,hanem a ruháimat szedte fel.Nagyon kellemetlen volt mert egy munkahelyen dolgoztunk és oda bement az én ruháimban.Fõleg amikor elutaztam és mikor mentem dolgozni,akkor mondtak nekem,hogy az anyud felvette a ruháidat.
2019. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Ritkán szokott testápolót használni, de ha mégis úgy érzi, hogy szüksége van rá, akkor használja az enyémet. Megbeszéltük, hogy felesleges minden alkalommal megkérdeznie, hogy használhatja-e a fürdőszobai dolgaimat, mert egyértelműen IGEN a válasz :)
2019. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Csak tudod utolsó, nem mindegy, hogy használja, vagy ELhasználja a dolgokat.

Valamint az se, hogy az a dolog speciális összetevőjű dolog-e.

2019. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!