Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek használ anyátok a...

Nektek használ anyátok a cuccaitokból, testápoló stb?

Figyelt kérdés

Nem ( veszi, de kiszolgálja magát folyton... A. Legviccesebb, hogy simán elhasznál valamiből egy flakonnal is, aztán nem vesz helyette, de megjár neki... Múltkor egy csomag gyantát... Nekem nem is maradt.


Lehet mondani, hogy de mennyi mindent vett ő is neked, igaz, de ez sok, ha nekem nem is marad belőle.


2019. febr. 22. 22:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy elhasználja a cuccokat, és a kérdező meg ott áll bambán, mikor kéne neki, igenus gáz. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki vette, meg ki kit tart el.
2019. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Karena26 ***** válasza:
58%

Amíg el nem végeztem a középsulit, semmim sem volt saját, mindig azt használtam, ami éppen volt (legolcsóbb általában). Volt krém, tusfürdő, sampon márka, amit jobban szerettem, mert az én bőr- és hajtípusomhoz jobban illett, de sosem háborogtam ha más volt.

Mikor elkezdtem dolgozni, már sorra vettem azokat, amiket én szeretek, és direkt mondtam is anyukámnak, hogy nyugodtan használjon belőle, de nem nagyon nyúlt a cuccaimhoz, csak ha hirtelen kifogyott az övé. Néha a családom férfi tagjai is bele-bele használtak a nem kifejezetten csajos kenceficéimbe, ha az övék kifogyott, vagy éppen az akadt hirtelen a kezükbe. Soha nem jutott volna eszembe szólni ezért. Ha kifogyott, pótoltam, ha meg váratlanul ért a dolog, egyszer használtam az övékből, aztán vettem újat magamnak. Én kifejezetten boldog voltam ettől, és büszke, hogy akármilyen apróság is, valamit én is tudok beleadni a közösbe! :)

2019. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
83%
Azért,ha elhasználja vagy vegyen másikat,vagy szóljon.Nálunk is vannak közös dolgok,és sajátok is.
2019. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

A tusfürdő, fogkrém, sampon közös itt is, nem is ilyenről van szó. De vettem direkt az én bőrömre való cuccokat, drágán, amik neki nem is jók, aztán hült helye... Nem is arról van szó, szimplán ő ezt nem venné meg nekem, ezért spórolom össze, akkor szerintem kicsit legalább hagyjon.


Ha szól nyilván adok, de keresem, aztán ktt az üres doboz...

2019. febr. 23. 09:21
 25/37 anonim ***** válasza:
87%
Megértem a kérdezőt, engem olyan szempontból bosszantana, hogy számítok rá, és nincs, mert valaki/bárki elhasználta. (Most ez mindegy, hogy anyám vagy egy lakótárs, a lényeg, hogy számítok rá, és nincs.)
2019. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
21%

Nem olvastam mindent végig, tehát lehet, hogy valakit ismétlek, bocs'

Ha én valaki hozzátartozóval felnőttként együtt élek (barát, barátnő, szülő, testvér) és ugyanazokat a dolgokat használjuk, akkor abban nincs enyém-tiéd, hanem a közös pénzből finanszírozzuk azokat. Mert ugye hozzájárulsz a kiadásokhoz Kérdező?

Ha fogyóban a testápoló, hajlakk, gyanta, vagy a "mittudoménmicsoda", akkor megvesszük, ahogy a klotyópapírt, vagy a felmosómoppot is.

Soha nem értettem az ilyen problémákat családon belül.

2019. febr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Ezeket nem közösen használjuk, meg nem úgy van, hogy egyszer anyám veszi, egyszer én...


Meg nekem direkt nagyon száraz, érzékeny a bőröm, plusz rengeteg összetevőre allergiás vagyok, úgy hogy tele leszek kiütéssel, nem mimdegy mit használok és van-e itthon.


Csak erre akartam kitérni... A wc papír teljesen más kategória, azt közösen vesszük, ahogy a zsebkendőt is....

2019. febr. 23. 10:54
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen problemam hogy anyam meg a csavoja itt lakik es en pl a szajvizembol meg nem is ittam es elhasznaljak. Anyamtol nem feltem de a csavoja ne hasznalja mar.

Ne igyon bele az en dolgomba ugy hogy utaljuk is egymast es aljas.

En behordon a szobamba a dolgaimat es minden este kiviszem es behozom. Ami olyan azt elzarom vagy eldugom egy taskaba. Ennyi

2019. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor dugd el a cuccaidat. Ha nem lehet velük megbeszélni.
2019. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is dugd el, nem tudom, nézelődne-e a cuccaid között, keresné-e. Ha igen, és megharagszik, beszéljétek meg, hogy nekem ez még nagyobb pénz és tényleg szükséged van rá, mert ezt igényli a bőröd, nem tudsz mindent használni. Ő viszont igen. De megoldás lehet, ha valami alkalomból veszel neki valami jobb c somagot, amiben vannak ilyenek (nem a karácsonyi csomagolású Niveára gondolok), vagy te is egy kosárkába, amit Pepcoban megvehetsz, összeállíthatsz neki valamit. Én tökre örülnék neki, és talán akkor átszokna arra, hogy azt használja. Valami kis "treat yourself" csomag fürdőbombával, tusi, sampon, arckrém, arc és testradír. (Plusz ajánlatként: [link] nagyon jó és különleges termékeik vannak, személyesen a Nyugati PU-nál vannak BP-en.)


A jövőre nézve jó tanácsként, írd azért ki, hogy nem a 300 Ft-os Baleás tusfürdőt sajnálod, hanem hogy a speciális, drága arckrémet, aminek használatát nem indokolja semmi Anyudnál. :)

2019. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!