Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megharagudnátok anyukatokra...

Megharagudnátok anyukatokra ha előbb elmenne "vásárolni" és titeket megváratna a vonat állomásnál addig?

Figyelt kérdés

Most utaztam haza, és a vonat nem a varosmoban tesz le, hanem 50 kilométerre levő másik városban. Sajnos elfogyott a pénzem, nem maradt csak pont annyi amennyi kell hogy a busz elvigyen a varosig ahol lakok. Szerencsére édesanyám itt volt a közelben, találkozik valakivel akitől autót akar vásárolni. Megkértem hogy jöjjön el az állomásig de az volt a válasz hogy taxizzak el odáig ahol találkozik az autó tulajdonosával. Sajnos a taxi több lett volna odáig, ezért nem tudtam menni. Erre az volt a

Válasz hogy akkor menj busszal. Azutan megkértem hogy nem-e tudna mégis eljönni az állomásra, és azt mondta előbb beszél a tulajjal, majd esetleg utánna . Nem tudom más anya hogy van vele, de én nem váratatnám meg a gyerekem ha tudom hogy hosszú útról jön, főleg hogy 15 percel kesobb is lehetett volna találkozni. (Kesobb is raert volna az autó tulajdonosa) . Én reagálom tul?


2019. márc. 1. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt pénzed buszra, akkor megkérdrzed anyut, meddig kell várni. Ha úgy gondolod az sok, akkor felülsz a buszra. Ha nem, akkor megvárod.

Egyszerű helyzet aminek van megoldása. Kettő is.

2019. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Nem mennék haza egy ideig,sokan haza mennek pedig nem is várják őket szivesen,egy jo szülő ott vár és örül h végre hazajössz.
2019. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Remélem nem tört össze a kis lelked. Mikor 4 hónapig nem tudtam haza menni és egy nagyobb városba mentem le ahol felvett volna a család apa hívott, hogy még le kell adnia néhány papírt a város másik végén. 2 órával később jöttek értem. Képzeld el nem nagyon érdekelt mert örültem, hogy láthatom őket. Nem te vagy az epicentruma mindennek.
2019. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Elmennék vele vásárolni.
2019. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12%
Miért nulla,mert leirtam az igazságot,h hazamennek a gyerekeitek és szartok rájuk.. Mert örültük ha nincs ott,persze a gyerek keservesen megkeresett pénze az kell az ilyen szülönek. :)
2019. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te reagálod túl, és ezt gyerekként írom, akivel már történt hasonló.
2019. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazamegyek, mindig kijönnek értem, 5 percet várakozik egyikünk a másikra maximum, mert nem tudjuk pontosan belőni az érkezést. Hogy hogyan lehet ez? Nem aznap szólok nekik, hogy amúgy megyek, szóval szervezetek át mindent, hanem már napokkal korábban. Ha van valami programjuk a tervezett érkezésemkor, megbeszéljük, hogy én menjek később, vagy esetleg ők el tudják csúsztatni.

Amúgy hülye kifogásokat keresel, simán odamehettél volna taxival aztán anyád kifizeti... Egyébként sem hiszem, hogy fél óránál többet kellett volna várnod. Annyit nagyon sok kistelepülésen élő vár egy sima átszállásra is.

2019. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!