Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tini létemre anyám 2 éves...

Tini létemre anyám 2 éves módjára kezel, hiába mondom neki hogy nem vagyok már kislány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 14:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Dolgozom, besegítek otthon. Szokták is mondani hogy "túl korán felnőttem" Anyám mégis ilyen velem.. Pl: sötétedésre haza kell érnem, csak néha enged el akárhová is, cmre pontosan tudni akarja hol voltam kikkel és mit csináltunk. Múltkor letöröltette velem a szemceruzát hogy úgy biztos hogy sehova nem megyek
2019. márc. 4. 18:54
 12/18 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom vallásos v irigy h lánya jol néz ki,tipikus.. Majd 18 évesen az arcába röhögsz ha jön a smink letörléssel és sötétedesre otthon léggyel.. :P
2019. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Utolso!


Aztán a röhögés után majd sírhat, amikor anyuka közli, hogy ha nem tetszenek a szabályok, lehet költözni.

2019. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja,az hittem,hogy komolyabb baj van.
2019. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%

Bocsika 18 évessel nem törölteti le a szemszerkát meg nincs az h este 5 kor otthon kell ülni,16 17 évesen se hagytam magam.. Ma meg 20 24 évesek csicskulnak a mamahotelbe,hát igen mi dolgoztunk titeket még dolgozni se engednek v lehuznak.. Igen,ott a 31 éves nőcske is kussol és letörli a sminkjét és bemegy este 8 kor alukálni..

:D :D

2019. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz folyamat és kemény munka eredménye. Anyuddal határozottan közölni kell az álláspontod. Legfőképp ez azért van, mert ha elenged téged, ő sem lesz boldog.eö Ez róla szól csak
2019. márc. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt vèd ennyire az anyukàd mert tudja nagyon jòl milyenek a mai tinik drog pia mindennap màs fiu.. jòl teszi ha vèd. engem nem kellett ennyire fogni tudtam mi a jo nekem.kicsit elvagy szàllva szerintem.ugy akarsz viselkedni mint a korodbeliek.csak hogy van tini akinek minden megvan engedve...
2019. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Inkább szemceruzázz mint drogozz meg ku.......vulj. Szóval ezt mondd meg neki. Amúgy szerintem meg a szempillaspirál sokkal jobb mint a szemceruza, természetesebb ezáltal szebbnek tűnik, feltéve ha nem 20rétegbefesti az ember.
2019. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!