Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lehet az ok...

Szerintetek mi lehet az ok arra, hogy egy szülő elhagyja a gyermekét?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%

Az esetek többségében a másik szülő!

Meg az, hogy a férfiak 90%-a nem akar gyereket, csak a nő rávesz sajnos.

2019. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
"csak a nő rávesz sajnos." Hát igen.. csóri pacákok kényszerből dugnak gumi nélkül. És már megint a nők a szemetek...
2019. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Sosem akart gyereket, csak a másik fél, vagy a körülmények -család, tarsadalmi elvarasok- nyomására vállalta. Ez a leggyakoribb.
2019. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%

2.-nak.


A védekezés 2 azaz KETTŐ ember feladata! Főleg, hogy a nőnek több a lehetősége! Mellesleg a hüvelyi szexet a nők erőltetik, a pasink bőven elég a cumiztatás!

2019. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

4!


Nem feltetlenul a védekezés hiányára gondolt az első, hanem arra, amikor a pár tartós kapcsolatban el, a ferfi nem akar gyereket, de a no a,fenyegeti, hogy elhagyja, vagy b,mindennap azért rinyál hohy legyen gyerek. Sokan magadnak magukat, aztán ha elmúlik a szerelem, a nem szeretett nobel együtt a nem kívánt gyereket is elhagyják

2019. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Mire gondolsz? Melyik szülö, milyen körülmények között? Milyen idös gyereket?
2019. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Na es miert nem akar a ferfiak 90%-a gyereket? Akkor mit akarnak? Bar teny, ha a ferfiakon mulna, mar kb kihalt volna az emberiseg.

Persze ez csak a feher ferfiakra vonatkozik, a letezo legönpusztitobb elolenyek a földön ezek szerint.

2019. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Lehetne ragozni, de egyszerűsítem: nem akartam az életem úgy leélni, hogy a 270 km-re lakó gyerekem látogatása miatt feláldozok mindent. Végre vége lett a fos kapcsolatnak, elköltöztek, fellélegeztem. Megkaptam a kemény kétheti egy hétvégét, aztán fizessem a tartás mellé az útiköltséget is, mert az ugye a távollévő dolga. Nem ment, nem is akartam. Be is gőzölt az ex hamar, mert találtam új párt és továbbléptem, nem tudott már a szokásossal zsarolni ("nem láthatod többet a gyereked"). Feleségem lett, új gyerek és család, a hároméves lányom pedig a múlt, most 9 éves körüli, összesen kétszer láttam. Gondolok még rá, egyre kevesebbet.

Sok mindent tehettem volna, odaköltözni a susnyafalu közelébe, másodállást vállalni, eladni mindenem, de nem tettem. Ahogy írtam, önző vagyok és nem akartam harcolni egy veszett ügyért.

2019. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Én egy nőről tudtam, ismerős, kolleganőm lánya. Ő a férjét és a kétéves kislányukat hagyta ott, egyik napról a másikra. Mert ő tévedett, neki nem okoz örömet az anyaság, ő inkább elmegy. (Egyetemi évek alatt, 20 évesen szülte amúgy.)

Elváltak, férj újranősült, és ketten felnevelték a lányt (ma már 18 éves).

2019. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

8as.

Új gyerekekre meg nőre van pénz,de az utiköltségre nincs?

Nem kellene gumi nélkül baszni...

2019. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!