Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Végleg megszakítsam a kapcsola...

Végleg megszakítsam a kapcsolatot a családommal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Apukám kiskoromban meghalt.Nővéremmel,és anyuval élünk.sosem volt jó kapcsolatom velük, mások a nézeteink. Anyu nem dolgozik,nem takarít, nem főz. az én pénzemből veszi az ételnek valót.Nővérem önálló, de anyut,es engem sem segített ki soha pénzzel.

Csak a bántást kapom,hogy húzzak már el a háztól, haszontalan vagyok. nincs egy külön szobám sem. Teljesen megfolytanak. Nem engedik ide a barátom, nem szeretik sem őt, sem engem. Fenyegetőznek, hogy így még úgy megvernek. Volt már rá példa, hogy megvertek.kék zöld voltam.

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?


2019. márc. 4. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Exem 17 és fél évesen lépett le a pasijához, úgy hogy akkor még tanult. Azóta már dolgozik, bár a sulit nem fejezte be. És nem is azzal a pasival van már.

Ha normális vagy, más vagy mint anyád, akkor költözz a pasidhoz.

2019. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Költözz el mindenképp! Ha barátodnak sincs lakása, béreljetek együtt egy kicsit, hogy legyen hova hazamennetek. Egy ismerős pár azt csinálta, mivel nem volt sok jövedelmük, összefogtak egy másik párral, és egy kétszobás lakást együtt béreltek. Olcsóbb, mint a garzon egy párnak.

Valamilyen megoldást találnod kell a költözésre, mert tönkre fogsz menni, és egyre kevesebb lehetőséged lesz normális, boldog életet élni.

2019. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Költözz minél hamarabb, van kereseted, menni fog. Ők meg dögöljenek csak éhen, ne érdekeljen.
2019. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!