Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyám beleköt ebbe?

Normális hogy anyám beleköt ebbe?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és beleköt, hogy miért borotválom magam odalent😂 ilyeneket mond, hogy "meg ne lássam mégegyszer" én meg mondtam neki ez már nem az a korszak, amiben ő nőtt fel, és ez volt a divat. Ő meg ilyeneket vág hozzám, hogy ha férfi lenne neki nem kéne leborotválva egy nő😂 képtelen felfogni hogy a mai világ más, és alkalmazkodni hozzá (nem feltétlenül erről a dologról van szó). Amit én visszataszítónak tartok azt ő gondolja normálisnak és természetesnek és ez fordítva is igaz. Meg hallottam, hogy apámnak kibeszélt meg ilyeneket mondott hogy "hülye lánygyerek". Csak emiatt.

Szerintetek most én túlzom el vagy ő viselkedik abnormálisan?

(Privát szférát amúgy nem ismerik ebben a háztartásban (kopogás mielőtt benyitnak) ezért látta meg, amikor öltöztem, mielőtt valaki kérdezné)


2019. márc. 5. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Már volt,amugy mi köze hozzá Én nem mondom el h nézd anyu leborotváltam a pitámat.. :O Normális nő maga is borotválkozik nem dzsungelharcos,balatonparton is gáz akinek kint log a szőr..
2019. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam és nem is mutattam neki én se, hogy nézd😂 csak véletlenül meglátta mert benyitott
2019. márc. 5. 21:46
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Miért nincs zár nálatok,akkor csináld máshol,v máskor ha ennyire korlátolt nő anyád.. jol sejtem h falusiak vagytok?
2019. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondd, hogy csak kitaláltad... ennyire gyökér emberek nem léteznek, ugye nem?? Rádnyit, a nemi szervedet figyeli, aztán apáddal is megbeszéli? Áhh, ez már sok(k)
2019. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem normális.

Partnered van egyébként? Vagy korábban volt?

Mivel anyukádat megváltoztatni nem fogod tudni, próbáld megteremteni a külön költözés lehetőségét. Ahol végre más nem nézegeti kéretlenül a pi... ádat és nem tesz rá megjegyzést.

2019. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Lánygyerek ez olyan vasi szolás,vas megyeiek vagytok?
2019. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

4# Pedig léteznek ilyen szülők. És még fel is háborodnak, ha kizárod a szobádból, mert "há az ő tulajdonuk a ház, és milyen alapon zárod ki őket."


A mérgező szülők címszó alatt keress.


3# Hidd el a tespedt pestiek közt is van faragatlan, mérgező ember. A proletár oldalon a panelekben keresendők.

2019. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor mit szólna az én szilikon mellemhez? :D Párod mit mond erre? Mondtad neki, hogy az édesanyja olyan dolgokról kérdez, amihez végképp nincs köze? :D Dehogy túlzod el, ne viccelj már.
2019. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Jah bocs, azt hittem, hogy az anyósod. Hát a fentieket ugyanígy látom. Semmi köze hozzá, amióta elkezdtem szőrösödni szőrtelenítek. Nekem még Édesanyám mondta, hogy ha akarok, akkor menjek kozmetikushoz, vettünk epilátort, gyantát (xart se ér az a Veet). Az pedig, hogy Édesapádnak elmondja, beteges. Egyik apa sem akar hallani a lánya intim szőrzetéről szerintem.
2019. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem falusiak és nem vasiak vagyunk.😂 És nincs párom. Egyébként nem így a részletekbe akartam belemenni hanem magába a ténybe hogy ezen kiakad. Nos nem tudom apámnak mondott e valamit erről csak annyit hallottam hogy szidott. De köszönöm a válaszokat legalább meggyőződtem hogy ez nem csak szerintem nem okés.
2019. márc. 5. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!