Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy anyám beleköt ebbe?

Normális hogy anyám beleköt ebbe?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és beleköt, hogy miért borotválom magam odalent😂 ilyeneket mond, hogy "meg ne lássam mégegyszer" én meg mondtam neki ez már nem az a korszak, amiben ő nőtt fel, és ez volt a divat. Ő meg ilyeneket vág hozzám, hogy ha férfi lenne neki nem kéne leborotválva egy nő😂 képtelen felfogni hogy a mai világ más, és alkalmazkodni hozzá (nem feltétlenül erről a dologról van szó). Amit én visszataszítónak tartok azt ő gondolja normálisnak és természetesnek és ez fordítva is igaz. Meg hallottam, hogy apámnak kibeszélt meg ilyeneket mondott hogy "hülye lánygyerek". Csak emiatt.

Szerintetek most én túlzom el vagy ő viselkedik abnormálisan?

(Privát szférát amúgy nem ismerik ebben a háztartásban (kopogás mielőtt benyitnak) ezért látta meg, amikor öltöztem, mielőtt valaki kérdezné)


2019. márc. 5. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem édesanyád is borotválja, vagy borotválta. Viszont azt tudom hogy a negyvenes nők még simán lecsupaszítják magukat. Legalábbis én még nem voltam olyannal akinél szőrös volt pedig már majdnem ötven vagyok.

Egyszerűen csak féltékeny rád, ne foglalkozz vele. És szoktasd le az ilyesmiről mert a nyakadra mászik teljesen.

2019. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
Anyukád azzt hiszi dugsz azért szeded le,és irigy mert ő jo ideje nem volt ott kezelve..
2019. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Nehéz dolog ez, hogy az anya már ne kislánynak tekintse a felnőtt lányát :/ ...
2019. márc. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen a lányomnak én ajánlottam fel, hogy eljárhat intim gyantáztatni, úgy érve, fizetem. Egyszer volt, azt mondta, inkább borotválja magának. Nem kell ezt túllihegni, egy normális anya inkább támogassa ilyen dolgokban a lányát.
2019. márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Anyám kozmetikus. 30-40 volt divat náluk megszólni, ha valaki pinagyantára jelentkezett be.
2019. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most én férfiból vagyok, és nem is a legfiatalabb. (40+)

Egészen fiatal korom óta -hm- két helyen is rendszeresen borotválkozom. Amiből az egyik ugye mindenkinek látható.

De mégis, mikor olyan idős voltam, mint Te, és anyám véletlen meglátott meztelenül, egy szót se szólt érte, és fel sem vetette.

Aztán évek múltán fordult a kocka, vagy hogy mondjam, egyszer véletlenül rám nyitott a fürdőszobában a mostani feleségem 17 éves lánya. Meglátta, amit meglátott, mindketten zavarba jöttünk, és ezen a ponton ennyi volt.

Aztán pár héttel később, egy alkalmas pillanatban, mikor úgy alakult a beszélgetés, és az anyja sem volt jelen, rákérdezett a dologra. Hogy nem ciki-e, meg mióta borotválom, meg egyáltalán, és ha esetleg az anyja meglátja, mit fog szólni. Dióhéjban elmagyaráztam neki, és mintegy mellékesen megnyugtattam, hogy az anyja is borotválja. :)

A mikéntre felajánlottam neki a gyantázás lehetőségét, hogy megtámogatom anyagilag -afféle véd -és dacszövetség van köztünk, nagyon jó a viszonyunk, annak ellenére, hogy nem az én lányom-, egyszer élt vele, de utána majdnem megdobált mindenféle keze ügyébe eső tárggyal, mert fájt neki. :)

Az anyjával nem tudom, mit beszélt az ügyről, de ha hármasban megyünk vásárolni a drogériába, már szemrebbenés nélkül beteszi a kosárba a női borotvát stb. :)

2019. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"meg ne lássam mégegyszer"


EZ nem belekötés, hanem utasítás! Anyád legszívesebben burkát adna rád. Mert ez olyan parancs gyakorlatilag. Nem tartja tiszteletben, hogy a p...ncid az a tiéd, és olyan, ahogy te szereted.

2019. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Borotváld a fürdőszobában, zuhanyzás után, azt méltán magadra zárhatod, így anyud kívánsága is teljesül: többet nem fogja látni. ;)
2020. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!