Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tartom fent azt a...

Miért tartom fent azt a tudatot a szüleimnek hogy egy “kisangyal” vagyok, közbe nem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szórakozó helyre menni, hajnalban hazamenni, de nem akarom hogy azt gondolják hogy szeretném így jól érezni magam.

Nagyon szeretnék kapcsolatot is, de nem akarom hogy azt gondolják hogy szerelmes vagyok, meg csinálnék ezt-azt és máshogy nézzenek rám.

Ittam már alkoholt, voltam házibuliban, de azt mondtam csak átmegyek valakihez, közbe meg, hát őszintén tajrészeg voltam (többször is). Nem tudják hogy valaha ittam.

Arra a következtetésre jutottam hogy nem akarom hogy azt gondolják felnőttem/élvezem az életet. Nem tudom miért Egyszerűen képtelen vagyok mondani nekik hogy mondjuk elmegyek egy szórakozóhelyre, csak hazugsággal tudom elképzelni, mert úgy gondolom csalódnának bennem vagy nemtudom. Nyilván így egymilliószor nagyobbat csalódnának bennem ha ezt tudnák, de nemtudom mondani. Pedig anyám szeretné ha mennék és jól érezném magam. Ha egyedül laknék biztosan minden nap éjszaka járnék haza, és ugyanúgy azt mondanám hogy nem, ha beszélnénk.

Hogyan változtassak ezen az egészen ha képtelen vagyok nekik beszélni ilyenekről, pedig igazából nagyon szeretnék menni/csinálni?



2019. márc. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

"Arra a következtetésre jutottam hogy nem akarom hogy azt gondolják felnőttem"

Dehogy nőttél fel!

2019. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól tartasz: "elveszted a szeretetüket, ha más leszel, más képet mutatsz magadról"...
2019. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?
2019. márc. 9. 16:05
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mit csinálj,ne hazudj,ha ennyire félsz nem lehet jo kapcsolat,kmolyan kitagadnak ha felnőttként felnőtt életet élsz,kimozdulsz,netán párod lesz akivel szex is lesz..
2019. márc. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy!


Azt hiszed szerelmesnek lenni szégyen? vagy azt hiszed, hogy szerintük szégyen?

Ők szerelem nélkül vállaltak téged? Esetleg érdekből?


Betegek vagytok!

2019. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!