Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ekkora baj a szüleimnek,...

Miért ekkora baj a szüleimnek, hogy a párom 27 éves?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok. Mikor közöltem otthon, hogy van barátom, akkor tökre megörültek a szüleim. Mikor mondtam, hogy 27 éves akkor meg azonnal lehidaltak, meg közhelyekkel jöttek, hogy csak szexelni akar velem, meg nem való nekem ennyi idős pasi. Szerintetek? Sose látták a páromat még.
2019. febr. 10. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Mert jaj mit fognak szólni a szomszédok ha megtudják...

Egy veled egyidős srác is lehetne szüleid által gondolt típus, nem korfüggő.

2019. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Szüleidnél még nem ért véget a sötét középkor.


Szüleim közt is ennyi a korkülönbség, csak ők egy évvel fiatalabbak voltak, mikor megismerkedtek. A gimnazista lány és a már dolgozó férfi! Idén nyáron (ha megérik) az aranylakodalmukat fogjuk ünnepelni!

A szülők egyik oldalon sem emeltek kifogást, pedig az 1960-as években történt mindez.

2019. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Igazuk van lúzer pasi fiatal befolyásolható kislányokat keres
2019. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Tul maradiak. Ugy tesznek mintha egy 50-es 3 gyerekes apaval jottel volna ossze akinek kapuzarasi panikja van.. egyaltalan nem talalom soknak a korkulonbseget, egy veled egyidos meg talan eretlen lenne hozzad (nem a kor miatt) o legalabb megbizhatobb, nem hinnem hogy a szexre hajtana. Mas is kitudna hasznalni. Felnott no vagy nem tartozol magyarazattal, ok meg vagy beletorodnek... Vagy ez van
2019. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Féltenek. Nem teljesen alaptalanul, mert nekem van olyan munkatársam, aki 28 évesen a te korosztályodra vadászik és hát valóban csak szexelni akar.


Ennek ellenére igazán megismerhetnék. Látatlanban, ismeretlenül nem szép dolog elítélni. Bízhatnának benned annyira, hogy igyekszel jóra való srácot választani. Nem hiszem, hogy egy 27 éves sokkal durvábban át tudna vágni mint egy 18-20 éves. Nem ezen múlik.

2019. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Annyira szeretem, mikor a kor miatt dobálóznak. Azt hiszik, hogy egy veled egy idős nem akar megdugni? Vagy mi? Ugyan úgy kihasználhat az is. Meg eleve ha élvezed, miért lenne kihasználás? Egy 27 évesnek nem járhat ki a boldogság? Elég nehéz normális társat találni anélkül is, hogy a kort vennék figyelembe, de még ha figyelembe is vesszük, akkor még nehezebb.
2019. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kamugyrosz ***** válasza:
42%

Aggódnak és feltenek

Hat amúgy majdnem 10 év szóval elég durva és előtted meg ott az elet o meg már gondolom a családon gondolkozik

Én mondom varj meg a gyerekkel mert szülni később is szulhetsz, de a fiatalságot egyszer az életben lesz és rohadtul meg tudja az ember bánni

Amúgy pontozzatok már fel legyszives. Koszike

2019. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Azért ez elég kemény. Megértem a szüleid teljesen. Teljesen más életszakaszban vagytok azzal a 27 éves emberrel, nem is értem mit vársz, komolyan. Nagyon naív vagy. :)
2019. febr. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Féltenek, mint minden normális szülő.
2019. febr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

"Sose látták a páromat még."

Mem mutattad még be, nem engedted, hogy megmutassa szülidnek is, hohy milyen ő, akkor közhelyeken kívül mit vársz?

2019. febr. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!