Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Krumpli01 kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki jönne azzal, hogy ha tényleg az lennék észre vennék rajtam. Igen, csak a helyzet az, hogy miattuk van. Most nem fogom le írni az élettörténetem, de kérlek segítsetek.

2019. márc. 7. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Beszélj velük egy nagyon nyugodt pillanatban(ne vita után) és higgadtan közöld velük hogy mit és miért hogy mikor
2019. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Mibõl gondolod,hogy depressziós v
2019. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül átment.


Mibõl gondolod,hogy depressziós vagy?Ki mondta neked?Hány éves vagy?

2019. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem szeretnéd ezt így direktben megbeszélni velük, akkor vagy keress fel egy pszichológust (nem tudom hány éves lehetsz) vagy kérd meg őket, hogy vigyenek el egyhez, mert úgy érzed szükséges lenne.
2019. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg nekik hogy depressziós vagy nem tudsz mosogatni (bocsánat :),csak ezt ma hallottam a lányom osztálytársától, és nagyon tetszett)


komolyra fordítva: mondd meg nekik hogy jó lenne ha elmennétek családilag valami terápiára, nemcsak Te hanem ők is, mert nem tudod máshogy megoldani a problémáidat, és félsz hogy a tanulás rovására fog menni

2019. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy. Ha tényleg az vagy, akkor látniuk kell. Ha ők okozzák, akkor meg nem fogják megérteni akkor se, ha közlöd velük. Én azt mondom, hogy kapd össze magad és próbálj kimászni belőle egyedül. Az, hogy orvoshoz mész, aztán ír ki frontint, vagy valami szart, a szüleiddel való kapcsolatodon rohadtul nem fog segíteni.
2019. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, ha valaki depressziós és nem figyelnek rá annyira és/vagy nem ismerik annyira a szülei, nem fogják észrevenni. Saját tapasztalat és már tini sem vagyok rég, hogy csak "mosogatni" ne akartam volna... A depressziót meg pszichológus állapította meg, szóval ha nem neten diagnosztizáltad magad, akkor állj eléjük, hogy segítségre van szükséged.
2019. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alain Delon ***** válasza:
10%
Sehogy. A depressziós nem tudja, főleg nem mondja magáról, hogy az.
2019. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az a probléma, hogy ma mindenre ráfogják hogy depressziós. Pedig az komoly betegség, nem kéne minden piti baromságra ráfogni. Attól hogy valaki eltalálta hogy ő az, még nem lesz depressziós. Ezt csak orvos jelentheti ki.
2019. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz. van sztk pszichológus
2019. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!