Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz gyermekkor utan kepesek...

Rossz gyermekkor utan kepesek voltatok jo anyava valni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz gyerekkorom volt, alkoholista szulok kozott nottem fel, figyelmet es torodest soha nem kaptam, 16 eves voltam amikor mind a ketten meg is haltak. Felek hogy ha egyszer gyerekem lesz nem fogom ugy szeretni ahogy kene, mert en nem ezt kaptam/nem ezt lattam otthon. Szornyu gyerekkor utan ti kepesek voltatok jo anyava valni?
2019. márc. 14. 22:29
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
Aki időben felismeri a rossz mintákat és tudatosan nem alkalmazza azokat, azokból válhat és válik is nagy többségben. De sajnos bővel előfordul az ellenkezője is, amikor gyerek előtt bizonygatja hogy de ő nem lesz olyan mint a szülei, aztán egyszer csak azon kapja magát hogy mégis olyan lett. Magamról nem tudok nyilatkozni, fikarcnyi anyai ösztön sincs bennem, a gyerekek idegesítenek már egész kiskorom óta, emiatt nem fogok gyereket vállalni. Az alapviselkedésem mind anyámétól, mind apámétól különbözik, teljesen más jellemek vagyunk, így nem kizárt hogy adott esetben a gyereknevelésben sem követném a példájukat, mint ahogy az életben való egyéb dolgokban sem követtem soha.
2019. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, képes voltam normális anyává válni, mert szakember segítségét kértem, akivel rendbe raktam a fejemben és a lelkemben a dolgokat.
2019. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!