Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednéd a gyerekednek a...

Megengednéd a gyerekednek a hajfestést, ha szép a természetes haja is?

Figyelt kérdés

Ha például valami ritkább árnyalatú szőke haja van, vagy épp természetes vörös, mint pl:


[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


Megengednéd a kamasz (elmúlt 14, de még nincs 18 éves) lányodnak, hogy befesse valami más árnyalatra?

Mondjuk ha szőke, akkor vörösre vagy barnára, ha vörös, akkor sötétbarnára, tehát semmi extrém?


Normális, ha egy szülő ezt megtiltja, mert hogy kár tönkretenni, majd festheti, amilyenre akarja, ha megőszül?


2019. márc. 15. 09:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

19!


A kérdésben egy lányról van szó, aki "elmúlt már 14 de nincs még 18". Ez lehet 14,5 és lehet 17,5 is. Az én lányom most 15. Barna haja van. Tavaly kitalálta, hogy szőke akar lenni. Derékig erő haja volt. A fodrásznak felvázoltam a kívánságot, megnézte a gyerek hajat és azt mondta, minimum ketszer kell leszivatni és még akkor se biztos, hogy valaha is szőke lesz belőle. Mindezt minimum 200euroert- külföldön elunk- de nem tudja megmondani mennyi lesz a vége, mert lehet hogy harmadszor is le kell szívatni, plusz a festés. Ugyan áruld már el, miért kellene nekem 200eurot költenem a gyerekem fodrászára? Aki nem mellesleg két hét múlva már inkább vörös akart lenni, egy hónap múlva pedig fekete. Hajvágást evidens, hogy fizetem, de a festés más kérdés

2019. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
Annyira komolyan veszik ezt a hajdolgot az emberek. Tőlem is volt a hajvasalóm eldugva... A haj kinő. Ha meg tönkreteszi, akkor úgyis érezni fogja mit veszített. Kinövesztheti újra.. én is feketére festettem majd kinövesztettem féltucatszor, fehérre szétszőkítettem, levágattam, kinövesztettem... most újra fekete.. ez nem egy tartós dolog. Igen, megengedném, ha már befejezte az általánost. Először a szinezőt ajánlanám neki, ha szeretné, utána megkapná a tartóst..
2019. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Ő haja,engedném,jobb mint ha vmi szart festékkel szorakozna titokban,a haj nem a szülő tulajdona,ja és nem is a pasiké. Nekem mindig más szinu amilyrn korszakom van,miért ne engedném,kifejezi magát..
2019. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%

Persze. Az ő teste, ráadásul ez csak haj. Kikopik, lenő, vagy visszafesthető az eredetire.

Tetoválást és egyéb maradó dolgokat nem engednék meg ennyi idősen, mert később megbànhatja.

A hajfestéssel semmi gond nincs, nem marad úgy örökre

2019. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
33%
En mar 15 evesen teljesen szurkere festettem a hajamat,meg sem kerdeztem oket ugyanis nem az o hajukat hanem az enyemet festettem es magammal azt csinalok amit akarok 😊😊
2019. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én megengedném, mivel a folytonos tiltás sem megoldás. Nekem először 13 évesen lett ezüstre festve a hajam. De ő nem is kér extra színt, hanem ami az emberek 80%-nak van. Szerintem engedd, nagyon örülni fog😊
2019. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!