Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban nagyon bunkó voltam?

Valóban nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap este barátommal mentünk a szüleimhez, anyum kérdezte mit főzzön, mondtam hogy nem kell semmit, mert délelőtt úgyis jövünk el, de ő akkor is erősködött, hogy főzni szeretne, kérdeztem hogy Chilis babot tudja e hogyan kell csinálni, mert akkor megcsinálja és elvisszük, mondta hogy tudja hogyan kell (még soha nem csinált). Ma reggel készültünk, hogy elrakjuk az ételt és láttam, hogy a színe sem olyan mint amit én szoktam csinálni, ezért gondoltam megkóstolom, és hát bizony nem volt olyan mint amit én szoktam csinálni, nagyon zsíros volt a kolbásztól, nagyon sokat tett bele én jóval kevesebbet szoktam, sajnos nem lehetett semmi ízt érezni csak a zsírt. Felhívtam édesanyám, hogy nem visszük el az ételt, mert nem ízlik nagyon zsíros lett, erre elkezdett kiabálni, hogy többet nem főz nekünk és ezért dobott ki annyi pénzt. (mondtam neki, hogy nem kell drága kolbász, mi nem a legdrágábbat szoktuk venni, de ő valószínűleg azt vette)
2019. márc. 17. 09:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen, bunkó voltál

Nem mellesleg a chillis babba minek kolbász?

2019. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Igen, fölösleges volt ezért felhívni.

Elrakod a kaját, otthon meg kidobod szó nélkül.

Lehet, hogy azt sem tudja milyennek kell lennie a csilis babnak.

2019. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen bunkó voltál, főleg hogy te se tudod hogy kell készíteni. Chilis babban nincs kolbász.
2019. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
"és hát bizony nem volt olyan mint amit én szoktam csinálni" És hát bizony te kináltad már meg anyudat bemutatva, hogy te azt hogyan szereted?
2019. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen felesleges volt megmondani neki, feleslegesen bántottad meg. Jó szívvel csinálta. Úgy, ahogy te szoktad, amúgy se csinálja senki, csak te... szóval erre számíthattál volna. El kellett volna vinni, otthon kidobni, vagy valami, nem közölni vele, hogy ez nem kell, miután dolgozott vele.
2019. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen, jobb maradtál volna csöndben, bölcs maradtál volna. Nem vagy valami empatikus alkat, igaz?
2019. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarom védeni a kérdezőt, de anyuka pedig miért nyomul, hogy márpedig ő akkor is, de akkor is, határozott kérés ellenére is főz valamit?

Nálunk a lányom (szintén kiröppent már, huszas évei elején van), tudja, hogy csak sóhajtania kell, hogy mit enne, és megfőzöm/elkészítem. De ha mondja, hogy most nem kér(nek) semmit, mert máshol esznek/mennek haza és főznek/mennek anyóshoz és ott esznek/stb..., akkor nem kötöm meg magam, hogy márpedig én akkor is.

2019. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Igen te voltál a bunkó. Elvihetted volna és otthon feljavítod, meg pizzafeltétet csinálsz belőle..elég sok variáció lett volna ahelyett hogy direkt megbántod anyukádat. Amúgy meg minek abba kolbász? Elrontja teljesen az már nem chilis bab.
2019. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#3 Miért ne tudnám? Ha mi úgy szeretjük akkor teszünk bele, most nem tudom mi ezzel a baj.
2019. márc. 17. 10:16
 10/26 A kérdező kommentje:
#4 Igen evett már az enyémből, ő kérte hogy csináljak mert, hogy én annyit szoktam és kíváncsi volt, hogy mennyire finom, csináltam evett is belőle és ízlett neki.
2019. márc. 17. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!