Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HORGÁSZAT! Üdv! A villantó...

HORGÁSZAT! Üdv! A villantó illetve az aranypikkely horgásztóra mennék tavasszal de sosem voltam még. A villantón valóban van esély tokot fogni? Egy kis infót kérhetnék?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi ideje horgászol, de azt jó ha tudod, a kellékek csak kiegészítők. A jó beetetéstől és a szerencsétől függ minden.
2016. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan a halbőségről szeretnék tudni egykét dolgot illetve a tómederről és hogy érdemes e tokra menni a csali illetve az etetés mindenki maga reszortja szerintem ezek akárhova megy az ember kitapasztalható de hiába pecázik valaki mannával ha pl tavasszal pont ott ül ahol a legkésőbb melegszik fel a víz.... de azért köszönöm!
2016. jan. 26. 17:44
 3/3 anonim válasza:

Én nem ajánlom azt a tavat. Nagyon zsúfolt... 2 éve voltunk akkor is bunkó volt a tulaj.

Villantóval nem próbálkoztunk, de szerintem esélyes.

2016. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!