Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lenne lehetőséged borsodból...

Ha lenne lehetőséged borsodból az ország nyugati felére költözni, távol a családodtól, megtennéd?

Figyelt kérdés

Főleg a mai 20-30 évesek válasza érdekel engem.

Hogy a jobb megélhetés reményében odamennétek -e lakni? Meg kevesebb cigány és jobb körülményekért?

Természetesen párban a szerelmeddel és aztán ott maradni, oda szülni gyerekeket stb.

Csak a szüleid távol lennének, kb. 600km-re mindig tőletek.


Idősebbek válaszára is kívancsi lennék, hogy elengednék-e a 20-30 éves gyerekét, hogy odaköltözzenek és távol legyenek tőlük vagy inkább borsodban tartaná.

Meg még annyit szeretnék kérdezni a 20-35 felettiektől, hogy ti ha most lennétek ennyik megtennétek -e, hogy odaköltöztök.



2019. márc. 18. 09:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Kb. 6-7 óra út
2019. márc. 18. 11:05
 12/30 anonim ***** válasza:
88%
Borsodból akárhova is.
2019. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Borsodból? Gondolkodás nélkül. Most a CSOK miatt, rengetegen költöztek ide a mi megyénkbe, és mire átköltöztek, azon kapták magukat jöttek a szülők is. Úgyhogy ebben az esetben is, szerintem nem az a kérdés gyerek költözzön e, hanem szülő minek maradjon, hogy vénségére úgy járjon, mint oly sokan azon a környéken?
2019. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Költöztünk,én 25 férjem 30 volt akkor,még akkor nem volt a férjem,Borsodból.

Életünk legjobb döntése volt,5 éve élünk itt,saját ház 2 kocsi,házasság és egy lassan 1 éves kislányunk is van már. Borsodban abból a fizuból max egy avasi panel kezdőrészlete lett volna es gyereket annyi fekete közé nem akartam.

Engem nem akartak visszatartani,anyós mai napig reménykedik hogy visszamegyünk,érzelmi zsarolást is bevetett jócskán de elsősorban a lányunkra és magunkra gondolunk,ilyen nyugodt normálks körülmények között ott nem tudnánk élni

2019. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"elengednék-e a 20-30 éves gyerekét, hogy odaköltözzenek és távol legyenek tőlük vagy inkább borsodban tartaná."


Ez már egy rég rossz dilemma. 20-30 évesnek engedélyt kell kérni ehhez a szülőktől?

2019. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
79%

Mi is Borsodot hagytuk ott, Pestért. A legjobb döntés volt. Eleinte albi volt, most már sajátban lakunk. Hazautazás 2 hetente van megoldva, de amúgy is tartjuk a kapcsolatot az otthoniakkal telefonon, ilyen idősen szülő-gyerek kapcsolatból nekem pontosan elég ennyi, nem kell egymás fenekében lennünk állandóan.

Gyerek még nincs, csak a saját szülőkről tudok nyilatkozni. Párom szüleinél is felmerült még nagyon régen a lehetőség, hogy Pestre költözzenek, de nem éltek vele, és az anyós valahol mindig is bánta, ezért örült neki, hogy nekünk sikerült, egyáltalán nem akart minket visszatartani. Az én apukám is úgy volt vele, hogy felnőttek vagyunk, mi tudjuk, mi a jó nekünk. És szerintem ez a normális hozzáállás.

2019. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Épphogy betöltöttem a 18-at, mikor Szabolcs megyéből Komárom megyébe költöztem. Nem bántam meg.
2019. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Meg! Most É-K Mo.on élünk, 2 kicsi gyerekünk van, Sopron van tervben

(28 és 31 évesek vagyunk)

2019. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
Ne gondolkodjatok, pakoljatok.
2019. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen meg nagyon gyorsan .

Ėn ės gyerekeim nyåron költözünk budapeströl 660 km németbe.

2019. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!