Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van akinek 18 évesen sem...

Van akinek 18 évesen sem engedik, higy sminkeljen?

Figyelt kérdés

Most már odáig eljutottunk, hogy ki nem dobja. De beszól, hogy ő életében nem használt semmi, napi szinten... A körömlakk ugyanez, elóször 17 évesen mertem használni.

Mert egy kicsi szempillaspirál és egy lehelletnyi alapozótól nem lesz senki lotyó.


2019. márc. 21. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szia nekem sem engedik 22F :D
2019. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nincs. A te tested. Az meg már a te dolgod, hogy hagyod hogy ne engedjék.
2019. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
60%
Szia! Nekem sem engedtek meg 19 evesen sem, pedig csak szempillaspiralt akartam használni, mert szoke vagyok es nem latszik. Szerencsere felvettek egyetemre egy masik városba es ott vettem magamnak mindenfele koromlakkot meg sminkeket es ha hazamentem ezeket egyszeruen nem vittem magammal, es nem tettem fel sem sminket. Egy ido utan mar nem tudnak kontrollálni, amig ezt megtanulják sok sok türelmet!!
2019. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Dehogy hagyom, régebben lemostam, mire hazaértem, de beszól. Ez semmi durva, szerintem.
2019. márc. 21. 18:16
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező:

1, attól, mert valaki szülő lesz, még korántsem biztos, hogy vállon felül ép... egy jó részükre még egy csótányt se szabadna rábízni, nem hogy egy másik embert...

2, a szabadság meg nem sült galamb, ami az ember szájába repül ha kitátja, akinek fontos, szépen felvállal konfliktusokat érte.

2019. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Beszòl, és? Majd megunja. Azt csinálsz magaddal, amit szeretnél.
2019. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

#7-es jujjujjj mert egy kis sminkelés 17 évesen ördögtől való dolog, mi?

Ez nem más, mint a szüleid hatalmi játszmája, és hogy elnyomnak teljesen.

Mondom ezt így, hogy 23 évesen sohasem sminkelek, max körmöt festek, de ennyi. Még sem tartom elítélendőnek, hogy egy 17 éves lány, aki kezd felnőni, keresi önmagát és a magabiztosságát, illetve szeretné magát csinosan érezni. És ha ezt egy kis sminkkel éri el, akkor nem értem, mi ezzel a probléma. Mindenki keresi azt a módot, amiben megtalálja a saját önkifejezési eszközét. Ettől nem lesz senki r#banc és nem azért csinálja, mert hú de felnőttnek érzi már magát. Inkább a szülők gyerekesek és ostobák.

És itt még nem is valami durva, drága smink cuccokról van szó, hanem alapozó, spirál, ami egy teljesen alap szett sok mindenkinél. És semmi olyan dolog, amit amúgy akár zsebpénzből ne lehetne megvenni. Mert oké, hogy azt is a szüleitől kapja, de ha adják, akkor az övé, és mivel nem haszontalan dolgokra akarja költeni, szerintem nem kéne beleszólniuk, hogy mit vesz rajta.

2019. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jaja az meg a másik, anyámtól ilyenekre sosem kérek pénzt, zsebpénz, diákmunka, kuponok... De. Úgy veszi, mintha az ő pénzét szórnám.
2019. márc. 21. 19:17
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Olyan van, hogy valaki nagykorúsága ellenére hagyja, hogy a szülei belepofázzanak olyan dolgokba is, aminek nincs tétje.
2019. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
"Majd ha felnőtt leszel megèrted." - az én anyámnak is ez volt a kedvenc dumái egyike... sose jött be... viszont elérte sikerrel, hogy egy idő után szóba se álljak vele...
2019. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!