Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim más programot...

Szabi Sárvári kérdése:

A szüleim más programot akarnak nyárra és semmi sem akar összejöni. Mit tegyek ez ellen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

(Szóval még régebben a szüleim elváltak)

Körülbelül 1 hónapja megmondtam anyukámnak,hogy el akarok menni apukámmal körbe biciklizni a Balatont majd nyár közepén.És anyukám pár napja mondta,hogy jó lenne végre elmenni nyaralni nyáron,pont a szülinapomkor és örültem is neki,de az időpont teljesen összefügg a bicajozással.Tehát megmondtam apukámnak is hogy ez a helyzet.És mondtam anyukámnak,hogy már régebben elígérkeztem apukámnak,de őt nem érdekli apukám tervei nyárra pedig vele is szerettem volna elmenni és így borult az egész...

Most úgy lesz,hogy elmegyek anyukámmal nyaralni de így nemtudok menni se bicajozni,se a rokonokhoz.Most így alakult,de nem akarom ezt mégegyszer.Mindkét szülőmmel szeretnék lenni nyáron,de így nem megy.Mit tegyek?



2019. márc. 23. 10:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem közöld, hogy mész apukáddal. Ne kérd anyukád engedélyét. Ha patáliázik, nem gond, nyárra majd lehiggad.
2019. márc. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!