Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem sajnáltatásból írom ki ezt a kérdést.Egyszerűen csak ki szeretném ezt magamból adni, és egyébként is kíváncsi vagyok hogy mások hogy vélekednek erről. Illetve, várhatólag hosszan fogom ezt ecsetelgetni..bocsánat de ezt a témát számomra nem könnyű dióhéjban elmondani.:D


Szóóval, 3 testvérem van. Mindegyik jóval idősebb nálam (9,14 év van közöttünk) A szüleim 4 éves koromban elváltak, de 9 éves koromig együtt éltünk. Az egész gyerekkorom abból állt hogy a szüleim veszekedését kellett hallgatnom. És emellett anyám sosem tartotta fontosnak az én véleményem. Elvégre akkor még kisebb voltam, és anyám akkor úgy gondolta hogy nincsenek annyira érzéseim stb. Ezért gond nélkül zárt be este egy sötét szobába, amíg itt volt a barátja. Egész este azt hallgattam ahogyan szexelnek, ugyanis anyám arra sem volt tekintettel hogy én még nagyon kicsi vagyok, be vagyok zárva egy sötét szobába, és max hangerőt adott élvezetének. Szépítés nélkül: mind a ketten teli torokból nyögtek, én meg csak sírva üvöltöttem egy dörömböltem az ajtón. Ekkor voltam 8 éves.

Utána a barátja megunta hogy egy házban élünk apámmal, és "megzsarolta" anyám hogy vagy elköltözik vagy vége mindennek. Természetesen anyám megfogott engem és költöztünk is. Ott ugyanúgy folytatódtak ezek, és folytatódnak a mai napig. Volt amikor sírva mentem át anyámhoz hogy akkor jöjjön át, nem érdekel. De akkor hadd menjek le apámhoz (egy városban élünk) de ezt megtiltotta (mivel este volt, és pont a barátja érkezése előtti 1 órával mondta el a helyzetet). Ekkor mondtam hogy akkor inkább holnap jöjjön át, és én akkor gyorsan elmegyek. Ezt is kizárta, és közölte hogy csak miattam nem fog így dönteni. És visszazavart a szobámba azzal a szabállyal,hogy legyen csöndben, és Ő majd bezárja az ajtót. Emiatt apámhoz akartam költözni,de Ő minden szálat megmozgatott hogy ez ne történjen meg. Végül annyira nem bírtam lelkileg, hogy inkább itt maradtam.

Jelenleg meg az a helyzet áll fenn,hogy az anyám megunta a kutyám és eladta. Csak Ő ezt tagadja.

A nővérem kutyáját is eladta régebben, és végignézte ahogy 2 napon át sírva keresi. Végül a szomszédok mondták el neki,hogy az anyám eladta valakinek a kutyát. Csak akkor ismerte be,hogy ez tényleg így történt.+Tavaly az osztályomban nagyon durván bántak velem, olyanokat írogattak hogy jobban tenném ha felvágnám az erem, és még ennél sokkal durvább dolgok is történtek.Én ezt el is mondtam anyámnak,és sírva kértem hogy vitessen át másik iskolába, vagy valami. Mert én ezt nem bírom. De Ő elzavart, hogy Őt ez nem érdekli. Így is 3. iskolám (mindegyik iskolámban bántottak) és Ő biztos nem vesz ki stb.


Nos, lehet erős kifejezés. De őszintén így gondolom. Szerintem nem anya az ilyen, és utálom is ezért..



2019. márc. 29. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Ez szörnyű nem normális! Nagyszülőkkel próbálkoztál? Nekik elmondtad ezeket?
2019. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Még mindig nem tudsz esetleg apudhoz költözni?

Én is abban nőttem fel, hogy a szüleim veszekedtek napi szinten és tudom hogy már ez magában is mennyire borzalmas. De ez, hogy a füled hallatára szexelnek az új pasival és még be is zár egy sötét szobába? Ne haragudj, de az én szememben ez nem anya! Minek vállal gyereket?

Szerintem beszélj apuddal és rendezze el, hogy hozzá költözhess.

2019. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem erős kifejezés. Ez a nő megszült, de nem az anyád. A nagyobb tesóid 18 éves koráig együtt voltak a szüleid, rád már nem vártak.

Tervezett gyerek voltál? Nem hiszem. Szerintem becsúsztál.

Próbálj meg apukádhoz, nagyszülőkhöz vagy a testvéredhez költözni.

Mindenképpen messze, kollégiumba menj iskolába! Ha már önálló vagy, kérdezd meg anyádat, miért kellett ezeket és így tennie! Esetleg írj naplót,segít átgondolni a dolgokat.

2019. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Megáll az eszem komolyan. Ezek aztán pszichológusok. Megértő legyél, most komolyan? Ahogy olvastam szinte lefagytam.

6 hónapos lanyom mellett nem állunk neki szexelni a férjemmel hanem megvárjuk még elalszik akkor is másik szobában... Pedig Ő valószínűleg nem is emlékezne, nem hogy egy ekkora gyerek mellett.

Valamit próbálj meg, beszélj apuddal ez nem normális helyzet. Az ilyet nem lehet anyának nevezni!

2019. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény...Tőlem is elvette az anyám nem is egy kutyámat. Soha nem hevertem ki:(
2019. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek hogy mondhatják magukat pszichológusnak? Komolyan, nem értem... én vitatkoznék velük, hogy ez nem normális, komolyan nem igaz, hogy ilyen van. Minél előbb költözz el onnan.
2019. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szar a helyzet eléggé...

Ezen a közeljövőben csak úgy tudsz változtatni ha apád majd befogad, remélhetőleg ott jobb lesz.

Ha mégsem így alakul, koncentrálj arra hogy nem maradsz mindig gyerek. Lesz munkád és otthagyod ezt az idióta nőt. Ne félj gyorsan eljön az az idő! Addig meg szard le, úgy ahogy ő téged.

2019. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, ez rettenetes, és az ilyen ember szerintem sem szülő!


Próbálj meg keresni egy olyan pszichológust, aki nem ismeri a szüleidet. Így nem jöhetne azzal, hogy pedig anyád milyen rendes ember.


Tesóiddal milyen most a kapcsolatod? Szerintem ők megértenének, a nővéred legalábbis biztos, mert ő is megtapasztalta anyád kegyetlenségét. Esetleg ha apád nem opció, beszéld meg, hogy hetente pár napot alhatsz-e a tesóidnál.

2019. márc. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

MINDENT beszélj megapukáddal és kommunikálj vele annyit amennyit csak tudsz! Próbálj a lehető legkevesebbet otthon lenni és csak aludni járni haza! Ha úgy tudod elrendezni,jelentkezz kollégiumba!


És ha anyukád bántana,üvöltene és hasonlók,kapcsold be a telefonodon a hangrögzítőt! Ha szeretnél még pár tanácsot,írhatsz nyugodtan. Segítek!

2019. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Komolyan néha lefagyok hogy ilyen szülők vannak....bezárni a szobába a gyereket, míg ő odaát hangosan szexel??? Egyszerűen nem tudom elhinni hogy vannak nők akiknek ennyire fontosabb a szex mint a gyerekük... elsüllyednék ha hallana a gyerekem!

Nem tudom apukád milyen, de azt mondom én is hogy kezdj el gyűjteni bizonyítékokat anyád ellen, nincs más választás, hangfelvétel, fotók.... itt most az a tét hogy vagy te vagy ő....

2019. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!