Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális amit az Anyám csinál?

Ez normális amit az Anyám csinál?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és mindenbe beleszól. Hogy mit vacsorázhatok pl. Most is kimentem, hogy sütök magamnak krumplit a sütőben, mert azt kívánom, és lekiabál, hogy ott van a hűtőben az ananászom azt egyem.

Azt is megmondja mikor alhatok együtt a barátommal. Ha egyhuzamba 2x együtt aludtunk, akkor utána nem engedi 3xra is, mert szerinte az már túl sok, nem kell ennyit együtt lenni (hozzáteszem csak hétvégente találkozunk)..

Normális az ilyen?😔



2019. ápr. 4. 18:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem is értékeltem, de köszönöm a velemenyed😊
2019. ápr. 4. 19:30
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

Akkor én kakukktojás vagyok a véleményemmel. Szerintem azt eszel, amit akarsz. Főleg ha magadnak vetted.


Eleve miért te veszed az élelmiszert? És ilyen fiatalon miért pénzt keresel?

Égne a pofám, ha a lányom erre szorulna, mert még enni sem tudok neki adni, miután nagykorú lett.


Majd ha ezekre tud édesanyád érdemben felelni, azután lehet véleménye a dologról, de beleszólása utána sem abba, hogy a saját pénzed mire költsd és a saját ennivalódat hogyan oszd be.

2019. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
18 évesen már lehetőséged van mindenféle probléma nélkül összepakolni és elköltözni máshova. Akkor nem kell hallgatnod, hogy nem eszed meg amit kibontasz/stb. ill. ott alszol ahol szeretnél.
2019. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Pedig igenis ilyenekben nem kell már nevelni egy 18 évest.

Az, hogy nem ananászt eszik vacsorára (komolyan, ki a franc eszik ananászt vacsorára?) hanem krumplit, az nem egy "nevelendő" dolog, ha nem arról van szó hogy közben megrohad az ananász. Normális embernek egynél több dolog van a hűtőjében, és teljesen reális hogy uzsonnára ananászt eszik, vacsorára krumplit, ebédre marhapörköltet, aztán másnap uzsonnára a maradék ananászt, nem pedig addig eszi minden főétkezésre az ananászt amíg rosszul nem lesz tőle.

2019. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
Írtad, hogy van saját kerested, hát akkor költözz el, ennyi..
2019. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Neha meglepodok a valaszolokon... tisztaban vagytok azzal, hogy nem csak a kerdezo tud titeket pontozni?

Masreszrol, en is 18 eves vagyok de mar elkoltoztem a szuleimtol. Viszont amig veluk eltem sem szabtak meg, mit ehetek a hutobol vagy heti hany napot aludhatok a parommal🤨

Javaslom koltozz kulon.

2019. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
37%

Ez akkor is hiszti. Örülj, hogy nincs nagyobb problémád ennyi idősen. Anyád ver? Követ? Éheztet? Dolgoztat? Nem vesz neked ruhát? Eladott? Elvetetett? Örökbe adott? Megkopasztott? Vágja az ereit? Pszichiátriáról szökött? Gyógyszerrel töm? Nem hisz neked? Gyaláz téged? Bántalmaz lelkileg? Nem. Csak nem akarja, hogy egymás után háromszor a barátodnál aludj (érthető) és hogy ananászt egyél vacsorára (egyéni kink).

19l

2019. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
32%
18nak teljesen igaza van. Az ilyen miss picha azt se tudja mit csináljon már jó dolgában. Költözz el az ilyen csúnya, ronda, aljas anyától! Nyugodtan tartsd el magad, senki nem tart nagykést a torkodra, hogy otthon lébecolj.
2019. ápr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
36%

nem normális ezért ha tudsz menekülj minélhamarabb. Röhej hogy te eltartod magad ő meg megszabja mikor aludj a barátoddal.. Én már az első ilyennél léptem volna le. Ha nem tetszik akkor keress albérletet és meg van oldva. Mást nem tehetsz. Vagy együtt élsz vele vagy elmész.


20/L

2019. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

1 év múlva fogok költözni, amikor végzek az okj-val és megyek továbbtanulni. Köszönöm a válaszokat, azért, attól, hogy nem írom, hogy megüt, még van ilyenről szó.

Szép napot nektek!:)

2019. ápr. 5. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!