Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet a gond? Nálatok...

Mi lehet a gond? Nálatok milyen a család?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az utóbbi időben nem tudom elviselni a családom.


Két húgom van. Apával nem sokat találkozom nem nagyon tartom a kapcsolatot. Hosszú hogy miért.


A lényeg hogy anyukám egyáltalán nem ért meg, semmilyen támogatás nem jön a családom felől. Az egyik húgom egyszerűem elképeszto hogy mennyire fel tud bosszantani az örökös megjegyzeseivel beszolasiaval nem bírja vissza fogni magát. A másik meg szimplán leszar mindent kb.


Olyan hideg rideg lett minden egy ideje. Nem tudom miért. Közben a barátomnak olyan fura náluk teljesen más.


Tökre jól elbeszelgetnek sokkal közvetlenebbek. Nem is tudom az egész más teljesen.


Legszivesebben menekülnek jó messzire mert ezt elviselni..


Nálatok milyen a család?


2019. ápr. 8. 06:47
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ne stresszelj ezen! Nekem az édesanyámmal nem lehet semmit megbeszélni olyan harav van sokszor ,hivy nem anyának hanem a rendes nevén szólitom . És ez nem normális! Te ne csináld ezt! Sose! Engem a nőv3lérem jelenléte is idegesit. Fura érzés de nem szeretem ha anya otthon van vagy Hédi! Apa az aki megértőbb de már ő is jobban húz a nővérem felé! Tehát velem van a gond! Gondoljátok végig. Ülj le velűk és beszéld meg velük,hogy mi az ami bánt téged!
2019. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!