Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám jobbá tenni...

Hogyan tudnám jobbá tenni anyámmal a viszonyomat?

Figyelt kérdés
Multkor volt egy kis incidensünk amit mindig a fejemhez vág. Egyszerűen nem lehet vele kompromisszumot kötni. Elhívott egy fiú cirkuszba de nem akar elengedni mert hogy még nem taliztam vele. Előtte kb 2 hete titokban oldottam meg a talit egy másik fiúval ami persze kiderült és azóta mindennek elhord mert hogy jajj szaladok a fiúk után. Nem ért meg semmit, csak a sajátját fújja. Szerinte a pasizás is korai nekem. Valaki segítsen
2019. ápr. 9. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Először is hány éves vagy?

Másodszor. Mi lenne, ha a fiú átmenne hozzátok, hogy anyukád is találkozzon vele, akkor, ha a srác olyan, mint amilyennek gondolod, és anyukád is látja, talán könnyebben elenged

2019. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha ilyen gyakran válogatod a "randi" partnereket, ne csodálkozz. 30 éves szűz leány volnál, meg lehetne érteni.

Örülj neki, hogy édesanyád óvna és nem r*b*ncozott le.

2019. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Váltogatod*

Elnézést, nem olvastam vissza a szövegem, hogy helyes-e.

2019. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig elég keményen megtette🤷
2019. ápr. 9. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az viszont szomorú. Azért a helyedben elgondolkodnék.

Önuralom... Jó ha van az embernek.

2019. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ember???
2019. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!