Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » H mondjam el a szüleimnek h...

H mondjam el a szüleimnek h kiakarok iratkoznak úgy h egy kicsit meg is értsék?

Figyelt kérdés
már eleve megbuktak és már csak 9-10 nap van az iskolában. igazából már csak édesapámnak kell elmondani de ő elég kemény kezű
2019. ápr. 11. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna azt az iskolát ennyire hanyagul venni, mert már magát a kérdést sem tudod érthetően leírni. Inkább kapd össze magad.
2019. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Anyu, Apu, egy pocok vagyok, úgyhogy kiiratkozok.

Viszont ha jöttök a Mekibe, lehet tudok nektek plusz szószt adni a mcnuggetshez. Deal?

2019. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként, miért kéne megérteniük? Gondolom, még fiatalkorú vagy, így a szüleid dolga az, hogy támogassanak a tanulásban, amit feltehetően meg is tesznek. Neked jelenleg az a dolgod, hogy tanulj, végezd el az iskolát annak érdekében, hogy vidd valamire az életben.


Ha abbahagyod az iskolát, mit akarsz csinálni? Elmész dolgozni? Hova? Szerinted hol lehet minden papír nélkül elhelyezkedni? Ha el is tudsz helyezkedni valahol, szerinted tovább tudsz majd lépni? Vagy egész életedben egy gyorsétteremben fogsz uborkát reszelni?

2019. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szántóvető ***** válasza:
95%
fel kell vázolnod nekik valamilyen alternatívát a jövődre vonatkozóan,ez alap.egyébként mihez fogsz kezdeni?
2019. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne hagyd abba! Járd ki szépen a negyedik osztályt újra és folytasd, hidd el megéri. Talán még írni is megtanulsz.
2019. ápr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
89%

Az egy dolog, hogy nem vagy jó tanuló.

De egy gyenge 3-ast, 2-est már akkor is össze lehet hozni, ha órán figyelsz!


Ezt -szerintem középsuliban- el lehet játszani.


Viszont, ha majdan választasz egy szakmát magadnak akkor azt nagyon komolyan kell venni!!!


De ehhez az első lépcsőfok hogy leéretségizel...

Hajrá!

2019. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
én a kérdést se értem...
2019. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Doros ***** válasza:
100%

Milyen iskola ez, ahol 9-10 nap van a tanévből?

Nem írod, hány éves vagy, de fiatalkorú kiiratkozáséhoz a szülői jelenlét is szükséges.

2019. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg annak is 3 het van vissza aki erettsegizik nem tudom mikyen 10 naprol beszelsz
2019. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább beszélj az iskoláddal valamit biztos hogy lehet csinálni pl külön feladat, újra vizsgázás stb. Ne add csak így fel
2019. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!