Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Korlátozó anya. Mit lehet tenni?

Korlátozó anya. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Én elhiszem, hogy jót akar, mert biztos. De.

Szerintem ez nem oké, hogy bele akar szólni, hogy kivel vagyok együtt, mindenre engedélyt kell kérni, elveszi a pénzemet, amiért én dolgoztam meg.

Pedig anyagilag jól állunk, és az iskolai teljesítményem is elég jó, egyetemre fogok menni, nyelvvizsgám van, jogsim, dolgozok, középiskola mellett.

Mégis, mindenbe beleszól, semmise jó vagy elég neki, amit csinálok.

Itthon is be szoktam segíteni, nem mindennap, de azért gyakran, heti többször, bevásárlok, kertben megcsinálok ezt-azt, takarítok is, szerelni valókat is meg tudom csinálni általában.

Mindent meg akar határozni, hogy mit csinálok abban a kevéske szabadidőmben, a barátaimat, a barátnőmet, költségvetésemet.

18F


2019. ápr. 15. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Beszéld meg, hogy mire kell nekik a pénz.

Ha nem kapsz zsebpénzt (18 évesen miért is kapnál), akkor mondd meg, hogy kell a saját pénzed, a saját céljaidra. Meg is beszélheted velük, mire gyűjtesz.

Az, hogy kivel vagy együtt, a saját választásod. Hallgasd meg a tanácsát, nyilván jót akar. Aztán te döntesz.

2019. ápr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!