Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő folytn durván...

Ha egy szülő folytn durván lehúzza a fiatal felnőtt gyerekét, az féltés vagy irigység?

Figyelt kérdés
Mekkora részben féltés, mekkora részben irigység, mi a tapasztalatotok?
2019. ápr. 30. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Az nagyfokú hülyeség a gyerek részéröl, mert hagyja!

A kérdésedre nem lehet bövebben válaszolni, mert nem derül ki belöle, hogy mi az, amivel lehúzza, egy-két konkrét példa kellene!

2019. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 9abor válasza:
47%
Szerintem nagy mértékben féltés és egyenes út 1. későbbi szociális fóbia kialakulása felé.
2019. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes érzelmek, amiben benne vannak az ő sérelmes tapasztalatai, csalódottsága saját életével kapcsolatban , saját életének kilátástalansága, szóval a bátorság és kezdeményező képesség hiánya, ha esetleg iskolázatlanabb a gyerekénél, akkor az a vegyes érzés, hogy neki másképp adatott meg az élet és az is, hogy nyilván nem tud érdemben segíteni. Még nem jött rá, hogy a szülőnek az a dolga, hogy serkentse a gyerekét és támogassa érzelmileg is és álljon a háta mögött ha esetleg ..ggre esne, akkor puhára essen.
2019. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Rosszindulat és gonoszság.
2019. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom. Engem hagynak élni anyámék mert nem birkák és vágják mi az élet rendje.
2019. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Hol húzza le, a WC-n? Fogalmazhatnál érhetőbben!
2019. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre hülye válasz. Így senki nem lesz (lett) okosabb.
2019. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!