Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék ez ellen a rossz...

Mit tudnék ez ellen a rossz tulajdonság ellen tenni?

Figyelt kérdés
Na szóval kezdeném ott a történetet, hogy nagyon szerettem volna ha egy barátnőm átjön hozzán, mert nálunk még senki, de tényleg SENKI nem járt a rokonokon kívűl. Amikor megkérdeztem anyukámat, hogy átjöhetne e a barátnőm kifogásokat kersett, hogy miért ne. Ezután elkezdtem vele vitatkozni, majd megengette. Sokáig morcos volt, amit nem értek, ezért kérném a véleményeteket, hogy ez nálatok is így van vagy nekem kéne beszélnek anyukámmal?

2019. máj. 6. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmit anyukád ,ilyen én sem szeretem ha mások átjönek nagyon lakásba de lakáson kívül igen .
2019. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk annak idején gyerekkorunkban voltunk öten, hatan, heten... barátok. Amikor jó volt az idő, mindig lent voltunk valahol, de ha rossz volt, akkor mindig együtt bandáztunk valamelyikünknél. Egyik szülőt sem zavarta. Mondjuk hozzá kell tennem, hogy olyan szerencsés volt a dolog, hogy a szüleink is kivétel nélkül baráti viszonyban voltak. Sokszor a szülök is átjártak egymáshoz vendégségbe.
2019. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!