Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan családot,...

Ismertek olyan családot, akiknél a kisfiú először az anyjára hasonlított majd csupa apja lett?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a kislány volt tiszta apja, mostmár rám hasonlít. 3 éves
2019. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

A lányom születésekor kiköpött apja volt.

Egyéves korában összetévesztették az én egyéves kori fotóimmal az övét.

Aztán megint az apjára, majd a nagyjára hasonlított.

Most valahogy jobban látszik, hogy miben hasonlít az apjára és miben rám. Karakteresebb lett.

2019. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Kislanyom mikor megszületett teljesen rám hasonlított, most 8 hónapos és tiszta apja 😀 Meglátjuk mi lesz
2019. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek, most mult 3, es mar kikopott az apja, pedig az elso 2 evben semmit nem hasonlitott ra, csak az anyukara.
2019. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam születésekor teljesen úgy nézett ki mint én kisbabakoromban. Apukám viccelődött is vele hogy biztos fiú? Olyan kis lányos arca van :D aztán kb fél év múlva már elkezdett inkább az apjára (férjemre) hasonlítani, és ahogy telt az idő egyre jobban a férjem családjára hasonlít külsőleg. Lassan két éves, de nagyon a férjem és családja vonásait örökölte, rám már csak belsőleg hasonlít 😂
2019. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet megállapítani a középső lányomnál, hogy kire hasonlít. Már 26, de még mindig nem tudom pontosan, hogy inkább az apjára vagy inkább rám. Bizonyos szemszögből rám hasonlít nagyon, egy másikból az apjára. Leginkább mindkettőnkre. A legidősebb lányom tiszta én, a legkisebb tiszta apja, a középső meg mindkettőnk.
2019. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!