Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megteheti, hogy nem ad...

Anyám megteheti, hogy nem ad pénzt koleszra?

Figyelt kérdés
Összevesztünk és most nem kaptam pénz, pedig a kaját is fizetni kell
2019. máj. 13. 07:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
32%

ma 11:47-es: azért szerintem elég nagy ostobaság, amit írsz.

A kérdés alapján meg eddig az anya fizeti rendszeresen a kollégiumot meg a kajáját is, emellett a kérdésböl adódóan legalábbis hét végén ott van az anyánál. A kérdezönek mégha megítélnek is rokontartást - most tekintsünk el az esetleges érdemtelenségtöl -, akkor kap havi 10ezer Ft körüli összeget, de ezen kívül nem jár neki semmi más, sem hétvégi otthon létel, sem roházkodásra vagy egyebekre plusz pénz, csak a megítélt összeg. Az meg gyakorlatilag semmire nem elég, még egy havi kajára sem.

2019. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
34%
#21, akkor csicskuljatok be nyugodtan, a ti dolgotok...
2019. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

16/F vagyok. Azon vesztünk össze, hogy haverok meghívtak házibulizni és anyám nem engedett, de mégis mentem.

Másnap mikor hazamentem már is küldeni akartak el, bárhová csak otthonrol el. Kicsit ittasak is voltak (anyám és mostoha apám). Anyám adott egy pofont amitöl lerepült a szemüvegem. Megmondtam nekik, hogy addig nem megyek sehova amíg nem kapom meg a menza árát és leültem az ágyra. Ott anyám ráncigált, hogy mennyek, közben elszakította a pólóm. Ekkor próbáltam eltolni a lábammal mire mostoha apám rámvetette magát és 3szor ököllel fejen vágott. Sírtam, közben indultam koleszba.

Bocsi, hogy nem írtam. Suliban voltam.

2019. máj. 13. 15:03
 24/30 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, hogy gyakorló elmebetegek a "szüleid". Anyád kanját illetően: látlelet, feljelentés. Anyáddal szemben szintúgy, 18 éves korodig köteles ellátni. Az ilyen primitív f...ok másból nem értenek.
2019. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el a valódi apukádnak. Ő majd intézkedik.
2019. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
A valódi apukám Békés megyében él, én B.A.Z megyében. Elég rossz körülmények köszt él rokkant nyugdíjas
2019. máj. 13. 17:22
 27/30 anonim ***** válasza:
96%
Úristen. Ez rendőrségi kategória. Meséld el az iskolában, hogy mi történt. Biztosan van iskolapszichológus vagy védőnő.
2019. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
61%

Felkell jelenteni őket.

Nekem még kaját se adtak otthon, muszáj voltam egyetem melett elmenni prostinak.

2019. máj. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

A suli elküldött pszihológushoz. Most békülni próbálunk.

#28 Ez rosszabb mint az enyém, sajnálom.

2019. máj. 16. 15:58
 30/30 anonim ***** válasza:
14%

Úristen, sajnálom, ami veled történt.😶🙁

Majd írd meg, hogy alakultak a dolgok!

Remélem anyukád észhez tér, és belátja, hogy nem olyan nagy dolog, amit tettél, és megbocsát, meg fizetni fogja a kajádat.😇

2019. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!