Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiengednéd a 19 éves lányod...

Kiengednéd a 19 éves lányod éjjel a faluba találkozni?

Figyelt kérdés
Ma este jön hozzá egy férfi,akit látásból ismerünk 35 éves, ügyvezető egy cégnél. De nagyon ma akarnak találkozni, de a lányom most ment délutánra dolgozni ,ezért csak fél 11-kor tudnak.
2019. máj. 13. 15:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem találja a kulcsát, muszály lenne.


Ja most értettem meg a kérdésed. Elég rossz nevelő vagy. :/

Nem tanítottad meg gondolkodni és harcművészetre?

2019. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
81%

", de ugye az, hogy beszélgetünk, és elmondja, hogy ma mondjuk Győrbe megy egy koncertre, az még normáliséknál belefér a szülővel való kommunikációba. " - ez nyilván bele.

"Én nem engedném ki éjszaka a kérdező helyében. A pasi pedig keressen korban magához valót." - ez meg nyilván NEM, még egy 16 évesnél sem. És te ez utóbbit írtad...

2019. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
76%
Tegyél bele chipet is szerencsétlenbe..
2019. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem kicsit eltértünk a lényegtől. De az tény, hogy normális családban úgy általában tudni szokták, hogy ki merre jár.

Akinek ez számonkérés vagy hatalmi harc a szülővel, annak üldözési mániája van, és kezeltesse magát.

Nálunk a felnőtt harmincas unokaöcsém a felettünk levő lakásban lakik,(családi ház, külső feljáró), és még ő is beszól, hogy mondjuk éjjelre ügyeletbe behívták, ezért nem lesz otthon (holott nem is halljuk, mikor jön és megy). Csak ezek ilyen emberi dolgok, szóval aki nem érti, vagy szar családban szocializálódott, annak hiába magyarázza bárki is. (És mint tudjuk, a gyk-n ugye ebből van több.)

2019. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%
#24, attól mert az embernek gyereke születik, még nem kötelező se zsarnokká, se paranoid idiótává válnia, nyugodtan megmaradhat a gyereke privát szféráját tiszteletben tartani képes normális emberi lény is.
2019. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem kicsit eltértünk a lényegtől. De az tény, hogy normális családban úgy általában tudni szokták, hogy ki merre jár." - ez is tökéletesen igaz, csak nem ez volt a kérdés. A Kérdező is tudja, hova megy a lánya...

"Én nem engedném ki éjszaka a kérdező helyében. A pasi pedig keressen korban magához valót." - ez meg még mindig erősen szívlapát-pozitív...

2019. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
15%

Itt faluról van szó, szóval nem kétséges, hogy a kiscsaj beül az ügyvezető (hű de marha nagy dolog) kocsijába. Onnantól anyuka max. megjegyezheti jól a rendszámot. És hallgatózik, mikor áll be a házuk elé a rendőrautó.

(Nagyvárosban, bent a központban simán semmi kifogásom nem lenne. De mondjuk Gávavencsellőn úgy, hogy a lány beül egy kvázi idegen kocsijába, éjnek évadján.... Hát érdekes. Akik itt liberáliskodnak, egyszer kívánom nekik, hogy késsen úgy a kölykük egy órát, hogy nem érik el, és nem tudják, mi lehet vele.

2019. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
89%

"Itt faluról van szó, szóval nem kétséges, hogy a kiscsaj beül az ügyvezető (hű de marha nagy dolog) kocsijába."

Valószínű... és akkor mi van szerinted?

A, kiderül, hogy a 35 éves ügyvezető (akinek a Kérdező tudja a korát, és látásból ismeri is) egy perverz sorozatgyilkos és végez a lánnyal

B, elmennek randizni / bulizni / vacsorázni / borozni / szexelni / stb.

"Onnantól anyuka max. megjegyezheti jól a rendszámot. És hallgatózik, mikor áll be a házuk elé a rendőrautó." - aztán ha mégse rendőrautó áll be - ami 99,999% - akkor elmehet felkeresni a területi pszichiátriát, és kezeltetni a kóros szorongását.


"Hát érdekes. Akik itt liberáliskodnak, egyszer kívánom nekik, hogy késsen úgy a kölykük egy órát, hogy nem érik el, és nem tudják, mi lehet vele." - ez sacckb mindegyikünkkel megtörtént egy párszor, jóval a gyerek 19 éves kora előtt is... és még az elektromos póráz (gy.k. mobil) elterjedése előtt is... 19 évesen én már az akkori barátnőmmel éltem, a párom 19 évesen velem, s a gyerekek is a saját párjaikkal...

Egy szülő beteges szorongása nem ok a gyereke korlátozására, tudod "konziskodó"...

2019. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nincs benne beteges.

Amúgy az enyém (21 éves) tízezer kilométerre tanul az egyetemen, Japánban, szóval nálam nem hinném, hogy BÁRKI lazábban venné. (Azok dumálnak legjobban, akik az utcából sem engedik ki.)

2019. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az a bajom, hogy látják, hogy kb.minden héten másfele autóba száll be és ezt nyilván látják a faluban is.
2019. máj. 14. 16:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!