Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza? Nem telefonál...

Kinek van igaza? Nem telefonálhatok éjjel? 21/L

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, két éve külön élek a szüleimtől, dolgozom, 150 km-re. Havonta egyszer szoktam hazajönni 2 napra, ill most pl 3-ra a hosszúhétvége miatt.


Tegnap este hívott egy barátom (munkatársam is) telefonon, és éjjel 1-ig beszéltünk,de akkor is csak azért tettük le mert anyám már elég idegesen rámszólt. Pedig a hàz legmesszebb pontján voltam, csukott ajtóval, és persze próbáltam csendben beszélgetni, de 1-2 poén olyan volt hogy nem tudtam megállni hogy ne nevessek. Most reggel közölte anyám hogy ma este 10-kor vagy odaadom a telefonokat (céges is van) vagy kinn alszom/telefonálok az udvaron. Merthogy normális ember èjjel 1-kor alszik, és amúgyis tudhatnám hogy ő milyen rossz alvó mostansàg (honnan is tudhatnàm, hisz nem élek velük!). Meg mondta hogy nem érti miért telefonàlok ennyit, hisz még exeimmel sem beszélgettem ilyen sokat (ami szintén nem igaz, mert az utóbbival hajnal 2-3-ig is beszélgettünk, úgy hogy reggel ugyanúgy mentem dolgozni, de mindegy)


Szerintetek jogos anyàm kiakadása ennyire? Lehet inkább az a baja, hogy kivel beszélek (munkatàrsam egy nős ember aki most válik, fiatalabb szüliemtől)


2018. márc. 16. 06:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
74%
Na én ugyanilyenek miatt nem járok haza soha. Eljöttem 1000km-re, félévente egyszer pár orát otthon töltök, de ennyi a maximum. Javaslom, te is tedd ezt.
2018. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
28%
Anyádnak van igaza.
2018. márc. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
20%

1. Anyuci van otthon, ő parancsol.

2. A félreeső helyiségbe, paplan alól nem hallhatja a csendes beszédet.

3. Mond meg az anyucinak, hogy manapság kaphatók természetes altatószerek, melyek semilyen függőséget nem okoznak.

4. Az öreg embereknek már gyengék az idegei.

2018. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
68%
Te tényleg azt gondolod, hogy egy nős ember egy ilyen fiatal lánnyal barátság céljából beszelget éjszaka közepén? Ha igen,akkor miattad volt sötét éjszaka.
2018. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
91%

Milyen vastagok a falak?

Ha rossz alvó anyud, az éjjel viháncolva telefonálás tényleg zavarhatja.

2018. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van anyudnak.


Tesóm amikor elvált, egy kis időre hazaköltözött. Ő is pont ugyanezt csinálta, hogy éjszakába nyúlóan telefonált, és hiába suttogott, hallatszott. Meg hát ő is nevetgélt.

De szerintem ha kicsit kritikusabban nézed magad akkor beláthatod, hogy nem illik ezt csinálni, zavarni mások nyugalmát az éjszaka.

Nem is értem, miért te vagy felháborodva, ennyi jóérzés legyen már benned. Nem azért mert a szüleid, hanem mert tényleg taplóság ilyesmit csinálni.

35n

2018. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
12%
Aki aludni akar az TUD, ennyit erröl ;)
2018. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg, utolsó?????
2018. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
45%
havi 1-2 alkalomba nem kéne belehalnia. örülne, hogy egyáltalán hazamész meglátogatni őket. ahhoz meg semmi köze, hogy kivel telefonálsz. szerintem ez paraszti berögződés nála, hogy nem illik x óra után telefonálni (mert biztos zavarod az illetőt, az tökmindegy hogy mondjuk szoktatok ilyet, ő hívott fel, megbeszéltétek, hogy hívjátok egymást stb)
2018. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudja hogy kivel beszélsz akkor lehet hogy ez a baja. Ennek nem lesz jó vége főleg hogy ha a munka társad. Egyébként felnőtt ember vagy ha nem tetszik össze szeded a cuccod és másnap haza mész.
2018. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!