Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy ne telepedjen...

Mit tegyek hogy ne telepedjen rám anyám?

Figyelt kérdés

Anyukám mióta beteg vagyok és leszázalékoltak elvette a bankkártyámat és nem ad egy fillért se hogy vehessek magamnak amit szeretnék néha egy pár kifli is jó lenne de mivel semmit nem ad az én pénzemből így nemtudok mit csinálni.

Nem szokott főzni csak ha jön a párja és az én pénzemből utazgat hozzá 150km re vonattal nem tudom mit csináljak gondolkodtam hogy elmegyek egy szociális otthonba ott legalább minden nap adnak meleg ételt és ha nem is jó annyira abban mégis jó lehet hogy lelki nyugalom van

Bármilyen Ötletet tanácsot elfogadok előre is köszönöm !



2019. máj. 14. 04:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
igen én is elköltöznék csakhát mivel max 4 órában dolgozhatok így nincs hova mennem mert kb 55 amit lehet keresni 4 órában
2019. máj. 14. 09:08
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Tiltasd le a bankkártyádat.
2019. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez nem tartozik a kérdéshez, de mitől lettél leszázalékolva?
2019. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Cukorbetegség,Aszthma,Paranoid Skizofrénia
2019. máj. 14. 11:50
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ma már a legtöbb bankszámlához van netbank is... azon egyszerűen letilthatod a kártyát, vagy beállíthatsz rajta egy napi 1000 Ft-os limitet, oszt jónapot. Anyuka meg majd fog nagyot nézni, ha fizetni akar vele...
2019. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Mikor jelentkeztek ezek és mi miatt, vagy nem tudod? Volt olyan, hogy teljesen egészséges voltál vagy születésed óta vannak problémáid?
2019. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

17 éves koromig egészséges voltam leszámítva az asztmát aztán kezdődött a skizo utána cukorbeteg lettem egy gyógyszertől.

Elsőnek nem tudtam hogy amit hallok az nem a valóság....

Azt hittem mindenkinek van belső hangja.

2019. máj. 14. 12:09
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen anya mellett nem csodálkozom,hogy megbetegedtél.A nyujtófával sóznék a hátára.Szégyelje magát.Keress minél hamarabb olyan lehetõséget,hogy ne kelljen mellette élned.Az édesanyád mellett még jobban megbetegszel.
2019. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi rokkantsági pénzt kapsz?

Cselekvőkepes vagy jogilag?

2019. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
12%
Akik az anyát szidják, azok nem találkoztak még paranoid skizofrénnel. Én sem bíznám rá az ellátásához szükséges pénzt. Van hol laknod és nem éhezel, ez mind pénzbe kerül, a rokkantsági pedig nem egy nagy összeg, simán elmegy az ellátásodra, akkor is, ha nem látod. Ettől függetlenül zsebpénzt kaphatnál valamennyit, ha telik rá, talán ezt próbáld meg megbeszélni. Gyógyszereket szeded?
2019. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!