Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy ne telepedjen...

Mit tegyek hogy ne telepedjen rám anyám?

Figyelt kérdés

Anyukám mióta beteg vagyok és leszázalékoltak elvette a bankkártyámat és nem ad egy fillért se hogy vehessek magamnak amit szeretnék néha egy pár kifli is jó lenne de mivel semmit nem ad az én pénzemből így nemtudok mit csinálni.

Nem szokott főzni csak ha jön a párja és az én pénzemből utazgat hozzá 150km re vonattal nem tudom mit csináljak gondolkodtam hogy elmegyek egy szociális otthonba ott legalább minden nap adnak meleg ételt és ha nem is jó annyira abban mégis jó lehet hogy lelki nyugalom van

Bármilyen Ötletet tanácsot elfogadok előre is köszönöm !



2019. máj. 14. 04:09
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek szerintem aki beteg azt nem kéne piszkálni és amit anyám művelt/művel elszórja a pénzt nézzem jó szemmel mert egy roncs vagyok semmi jogom azt hinni hogy ember vagyok hanem egy állat aki nem élhet olyan életet mint mások ráadásul ha felteszek egy kérdést egyböl engem hibáztatnak csak mert skizo elmondanám hogy nem minden skizo baltás gyilkos és szedem rendesen a gyógyszereket rendszeresen járok gondozóba,ja és teljes jogom van magam felett mert nem vagyok se részleges se semmilyen gyámság alatt.... ja és saját névre van bankkártyám.
2019. máj. 15. 01:41
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordulhat, hogy valami csak a kérdező elméjében létezik. És? Ezt itt senkinek nem tisztje megítélni. Nem is tudja megítélni.
2019. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
#31: Akkor menj be a bankba és tiltasd le a bankkártyád.
2019. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell ilyen undorító módon bánni egy mentális beteggel!

Legalább szedi a gyógyszereit és próbál tenni ellene.

Higgyétek el nem olyan könnyű így élni

2019. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!