Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem anyat. Tényleg...

Nem értem anyat. Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem, anya néha megfojt. Szinotos tanulo vagyok, egesz evben nem volt 8nal tobb 4esem, egesz evben egy 3ast kaptam. Mostanaban ha anya megkerdezi, mi van a suliban, es mondom, hogy pl evvegi hajtas, hetente lazan 8-10 temazarot irunk. Penteken lesz toribol(az általam kevesbe preferalt tantargy) temazaro, es otost kene irjak. Az utolso óra anyaga alapjan tanultam ra tegnap 2 orat, meg ma is fogok,ezzel nem is lenne baj.. Tegnap este durvan Nekem tamadt, hogy mit kepzelek tobb orat tanulást szinlelni, o nem fogja tobbet azt nezni, hogy en kozben zenet hallgatok, csendben kell tanulni. Illetve hogy en mi jogon kezdek szerinte zulleni, amiert en egyfolytaban azt hajtogatom, hogy tzt irtunk, mikor ez a dolgom. Próbálom tartani a szintet a suliban, de a negyesekert mar cseszeget, hogy miert nem jobb, stb., mrg persze azert takaritsak nonsztop, mert az a minimum(nrm banom, segitek persze, en is itt lakok, de mikor meg 5 dogara tanulnek, nem tul jo..)


Maskor mar azt mondja, hogy en sosem vagyok otthon(minden heten 3-4napot dolgozik, sokszor mashogy), en arra sem vagyok kepes, hogy itthon legyek vele, mikor o is, ha meg itthon vagyok, egybol miért nem vagyok a barataimmal. Illetve szinte sehova nem enged el. Konkrétan ha biciklizni megyunk, es nem tudja, merre megyunk(kisebb városban élünk), egybol kiakad,stb. Ezert mar honapok ota nem voltam szinte sehol a barataimmal.


Egyszeruen nem ertem... Ma mar felhozta a pszichologust is, mert hogy ram ferne szerinte.. Szerintetek? Bocsanat, ha hosszu, es köszönöm, ha elolvastad.



#iskola ##szintemegfojt
2019. máj. 15. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

hetente lazan 8-10 temazarot irunk.


ja, sorold csak, a héten mi volt a nyolc, és jövő héten ugyan melyik lesz a másik nyolc, mert az tuti, hogy nem cégeztek addig új témával, tehát tuti más tárgyakból írtok...

2019. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#9 apukam elhunyt osszel.
2019. máj. 15. 19:59
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 ev vege van, hajtas. Matek, Biosz, Kemia, Nyelvtan, Irodalom, Tori... Meg kisdogak, felelesek, angol tz, kisdogak.
2019. máj. 15. 20:00
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
9-es vagyok. Részvétem! Lehet anyukádon a gyász is most jön ki. Ezért túlhajtott a feszültség. Egyedül maradt a felelősséggel és valljuk be nem viseli jól. Ténylegjó lenne pszichológus.
2019. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
Heti 8 tz-t írtál, ne terelj...
2019. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonymousreview60 ***** válasza:
35%
#14: +1
2019. máj. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#15 nem értelek. Ev vege van, ilyenkor irunk mindenbol, gyakran fugg ezen a jegyem. Ha ezt megemlitem, akkor en vagyok a szar, negativ gyerek, ha meg nem mondom, akkor kizarom mindenbol.
2019. máj. 16. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!