Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan legyünk boldogok,...

Hogyan legyünk boldogok, annak elemér e hogy rossz családból származunk?

Figyelt kérdés
Hogyan legyünk boldogok, annak elemér e hogy rossz családból származunk?

2019. máj. 16. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első lépés megszakítani minden mérgező emberrel a kapcsolatot, akkor is, ha rokon. Anélkül nem fog menni. Utána jöhet az alapos önvizsgálat és önismeretszerzés, ha szükséges, akkor terápia. Nekem így sikerült és többeket ismerek, akiknek szintén.
2019. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Elemér.
2019. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Te komolyan, az "ellenére" szót úgy írod, hogy "elemér e"?
2019. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az elírás, hagyjátok már. Szerintem úgy, hogy megpróbálsz felnőni belőle. A te életed te alakítod - az egy teher, hogy rossz az indítás, de teher alatt nő a pálma - ezt átfordíthatod egy jó erővé. Tudom, könnyű mondani, nehéz megtenni. Egyébként, ha van lehetőséged a Hellinger-féle családállítás segít a tudatalatti nyomasztó dolgoktól való megtisztulásban. Működik, tapasztalat (persze ha jól csinálják)

[link]

2019. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Kétszer írta el? :D
2019. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
(5 szerintem csak copyzva lett az első sor:)
2019. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ah, oké.
2019. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a kérdésre válaszoltok. Egyébként telefonról írtam ki és nem vettem észre, hogy a predikatív szöveg bevan kapcsolva. (szójavító) Az jó kérdés, hogy miért gondolta ezt jó javaslatnak... A lényeg, hogy köszönöm a felesleges kommenteket.
2019. máj. 18. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a Hellinger módszerre, ha okokra kell rálátni, de ez sokszor nem elég, hanem évek önismereti munkája kell hozzá, ezt pedig egy egyéni pszichoterápia teszi igazán hatékonnyá, csak mindenkinek meg kell találnia a neki megfelelő pszichológust.
2019. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az választ.
2019. máj. 19. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!