Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szoval. A szuleim mindig azt...

Szoval. A szuleim mindig azt mondjak hogy ne menjek kulfoldre egyetemre. Nagyon nagyon szar erzes amikor ezt mondjak mert kulfoldon akarok tanulni de nem akarom oket megbantani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#tanulás #szulo kapcsolat
2019. máj. 19. 16:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Megertem azt hogy ketelkedtek a inditekaimban de szerintem tenyleg sokkal kiemelkedobb a tanitasi szinvonal ebben a szakban kulfoldon. Ezt akarom valahogy ertelmesen megbeszelni a szuleimmel
2019. máj. 19. 21:16
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
Ugye tudod, hogy ha csak nem köpödvágod a hollandot, kint sosem leszel pszichológus? Akkor meg minek kimenni. Mert egy sz*r pszichológus diplomával itthon is meg ott is a Mekiben fogsz dolgozni.
2019. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Te meg ugye tudod hogy angolul van az oktatas en meg anyanyelvi szinten nyomom az angolt. Es mellesleg olyan embereknek szeretnek segiteni akiknek olyan elme problemaik vannak mint neked. Pszichologusok is eleteket mentenek.
2019. máj. 19. 21:23
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Tudod kérdező, az utolsó megszólalásodig szimpatikus voltál. De csak addig.
2019. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
68%
buta buta naiv gyermek.
2019. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Bocsanat de miutan azt mondjak hogy a mekiben fogok dolgozni ha azt csinalom ami erdekel ez egy kicsit megbantott.
2019. máj. 19. 21:35
 17/26 anonim ***** válasza:
86%
És megbántottságból elmebetegnek hívtál egy idegent. Pont pszichológusnak való vagy..... Ha minimálisan sem bírod a zűrösebb, nem simulékony embereket, sok gondod lesz a szakmában.
2019. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem kellett volna. Tenyleg bocsanat.
2019. máj. 19. 21:38
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok veszekedest kezdeni. Tenyleg csak azert jottem ide mert tanacstalan voltam.
2019. máj. 19. 21:45
 20/26 anonim ***** válasza:
65%
Pedig igazad volt, az olyan emberek, akik névtelenül beszólnak, hogy pszichológusi diplomával a mekiben fogsz dolgozni, az olyan egyszerű, mint egy darab kő. Akár magán szektorban, akár klinikán helyezkedsz el, hihetetlenül értékes munkát tudsz végezni. Azok, akik ezt nem realizálják, tényleg segítségre szorulnak. Egy diáklányra azt mondani, kedves válaszolók, hogy nem bírja a gyűrődést, miután sarokba szorítottátok, eléggé szánalmas. Egy gyerekkel szemben elég nagy arcotok van.
2019. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!