Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minden áron ellenőrizni...

Anyám minden áron ellenőrizni akarja a facebookomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám követeli a facebook jelszavamat, és miután megadtam neki, az összes hozzászólást, chatet szóról szóra átnéz, sé ez rettenetesen zavar! Belép a pivát szférámba! És amikro megváltoztattam a jelszavamat, ordított velem ,hogy hogy merészelem, és hogy megbízott bennem, de csalódnia kellett bennem, és inkább meg se születtem volna, akkor 3 napig nem alszik, mint egy őrült takaryt, mosogat, sík ideg. Én már hónapok óta nem használom se a facebookot, se a meesengert, mert már rettegek írni mgé a legjobb barátomnak is. Mit tegyek?????? Másik fiók kizárva, mert az egész gépemet ellenőrzi, és az ssd-t és a hdd-t elviszi szervízhez, hogy nézzék át. Vadidegen embereknek mutogatja az adataimat. Mit tegyek? Tehet ő ilyet?
2019. máj. 20. 14:53
1 2 3 4 5
 11/43 grafno ***** válasza:
91%

Andoroidon tudsz több profilt létrehozni és a profilt kóddal, rajzzal, ujjlenyomattal tudod aktiválni. Pl kisujjal nyílik a profil. Senki nem is tudna hozzaferni a dolgaidhoz. Ha nincs telod.

Windowsra megoldás->Másik böngésző letoltese és\vagy inkognito módban való böngészés. Persze az ikon elrejtve/törölve. Pl totalcommander ultimatben van beepitett opera bongeszo ami nem látszik a sima keresesnel. Letre kell hoznod másik profilt, ha akarsz online lenni. Kapcsold be a 2lepcsos azonosítást. Es a legfontosabb anyát elküldéen a hallál fasszaára, ha ennyire nyomozni akar akkor szedjél pár kilót és állj ki magader. Anyát meg küld takarítani ha nagyon unatkozik. Amúgy minden rendben otthon? Vater nem szól semmit? De hogy még az orrodnál fogva vagy vezetve mint egy kisgyerek az nonsense.

2019. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 acelsziv ***** válasza:
90%
Én lezárnám az egész gépet BIOS jelszó, Gép jelszó, lemez enkriptálás. Plusz benn -ahogy írták - más böngésző inkognitóban. És minden böngészés végén törölni minden cookie -t előzményt. Akkor ordítson.
2019. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
96%
Ez már beteges.Nincs senki a családban aki beszélne vele?
2019. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
93%
#8 ez lehet a megoldás!
2019. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
7%
Tehet. Valószínűleg okot is adhattál rá. Mivel a gép az övé, a mobilt ő vette neked és a netet is ő fizeti simán joga van hozzá. Jöhet a lepontozás. De ha valóban adtál rá okot (nyilván nem fogod itt bevallani) a számítógépet jelszavaznám, a mobilodról letiltanám a netet és ennyi.
2019. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy ha te nem olvasgathatod az övét, akkor ő se a tiedet.
2019. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
96%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Én ezt úgy oldom meg, hogy hetente kétszer netezek, a legjobb barátnőm gépéről, és két facebook fiókom van. Az egyik amit ellenőriz, a másik pedig amit nem használok.
2019. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
95%
*a másik amit használok
2019. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%
#15 te és a hozzád hasonlók valószínűleg képzavarban vagytok. az otthonod nem börtön, a gyereked meg nem elítélt. ugyanúgy ahogy neked is, neki is szüksége van magánéletre. nem kötelessége beszámolni mindenről és hozzáférést biztosítania mindenéhez. akkor sem, ha te vetted neki a gépet, telefont, akármit. NEKI vetted, az övé. van sajátod, használd azt.
2019. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem volt ilyen durva de nekem is anyam belelesegetett itt ott a beszelgeteseimbe.

En ettol a par alkalomtol kikeszultem nemhogy ettol amit veled tesz.

Nincs semmi maganeleted,ez borzalmas lehet.

Mondd meg neki hogy nem engeded tovabb!allj ki magadert.ez nem normalis igy

2019. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!