Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minden áron ellenőrizni...

Anyám minden áron ellenőrizni akarja a facebookomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám követeli a facebook jelszavamat, és miután megadtam neki, az összes hozzászólást, chatet szóról szóra átnéz, sé ez rettenetesen zavar! Belép a pivát szférámba! És amikro megváltoztattam a jelszavamat, ordított velem ,hogy hogy merészelem, és hogy megbízott bennem, de csalódnia kellett bennem, és inkább meg se születtem volna, akkor 3 napig nem alszik, mint egy őrült takaryt, mosogat, sík ideg. Én már hónapok óta nem használom se a facebookot, se a meesengert, mert már rettegek írni mgé a legjobb barátomnak is. Mit tegyek?????? Másik fiók kizárva, mert az egész gépemet ellenőrzi, és az ssd-t és a hdd-t elviszi szervízhez, hogy nézzék át. Vadidegen embereknek mutogatja az adataimat. Mit tegyek? Tehet ő ilyet?
2019. máj. 20. 14:53
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
29. Nem szajkóztad eddig se. Anyám nem idegbeteg állat, teljesen normális, csak fél! Mindenre azt hiszi, hogy árt! az osztálytársaimra is azt hiszi, hogy pedofil 70 éves emberek!
2019. máj. 20. 19:47
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"A telefonomat én vettem, én dolgoztam meg azért a pénzért, a számítógépemet is én vettem"

akkor meg főleg semmi köze a cuccaidhoz. 13 éves kortól a facebookra is legálisan regisztrálhatsz.


az utolsó kommenteddel nem értek egyet. egyre jobban úgy tűnik, hogy anyukád túlféltő, üldözési mániás. minden facebook profil mögött pedofilokat lát, azt hiszi, ő ki tudja szúrni a gyanús alakokat. miközben te csak a barátaiddal szeretnél kapcsolatot tartani. meg merném kockáztatni, hogy a túlnyomó többségével személyes kapcsolatban vagy, osztálytársak, régi ismerősök. könnyen ellenőrizhető, hogy igazi emberekkel beszélgetsz, nem arctalan perverzekkel.

2019. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Én leszednék mindent, oldalak inaktiválva, nincs semmi amit nézegethetne. Aztán majd megunja idővel.


A barátok, akik ezt nem értik meg, nem barátok. Tudnak smst vagy egy hívást intézni a tervekről heti egyszer kétszer.

2019. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
32-es, igen, bárki, aki ismerősnak jelöl, nem jelölöm vissza, nem állok le, még beszélgetni sem idegenekkel. Tudom, hogy ki az, aki rosszat akar. Jó páran írtak PÜ-t ,hogy nekik is ugyan ez a problémájuk, segítenének rajtam, na őket azonnal töröltem lefele. Akármelyik lehet egy perverz állat.
2019. máj. 20. 21:14
 35/43 anonim ***** válasza:
24%
#34 tehát nyilvánvalóan tudod, hogy kell biztonságosan netezni. feltételezem, anyukád is tudja, milyen óvintézkedéseket teszel meg. de ő mégis okosabbnak tartja magát, nem bízik benned, a képességeidben. szerintem olvashatott valami horrorsztorit facebookon portyázó pedofilokról és begolyózott, üldözési mániája lett tőle. sajnos az ő korosztálya nem érti az internetet. tudom, mert az én szüleim se értik (50es éveik közepén járnak).
2019. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Igazad van, én sem tudom, hogy kell biztonságosan netezni, vagyis, azért de, hidd el, nem kattintgatok, mitn egy 8 éves majom. És igen, nagyon nagyon nem értik ezt az egész internet dolgot, meg hogy minek újabb telefon. valamiért nem bírják felfogni, hogy elavulnak, belassulnak, már nem jön ki új frissítés. egyszer megveszik, de aztán azt mondják, már van neked. Most számgép alkatrészre gondolok.
2019. máj. 20. 21:54
 37/43 anonim ***** válasza:
41%

Másik fiók, amit ő nem tud. A mostanin ha fenn van ismerősként, törölni, tiltani.

Ha tovább áriázik, jöhet a legdurvább: Akkora pofont adni neki (igen, a saját anyádnak, jogos helyzetben én is adtam az enyémnek, akkor helyrebillent az agya, azóta jó a viszony köztünk, sőt, jobb, mint volt), hogy a fal adja a másikat.

2019. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
29-es én nem töröltettem semmilyen választ sem!! Mi a bajod velem?? A furcsát nem miattad tettem idézőjelbe,hanem arra utaltam,hogy ma minden bizarr,ami szúrja a szemünket,attól függetlenül,hogy igazunk van vagy nincs. Állj le a gyanúsítgatással!
2019. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Az "én időmben" a naplómat kutatta fel anyám, miután megtudta, hogy írok. 15 éves voltam. Akárhogy rejtegettem, megtalálta, és elrejtette, a mai napig nem tudom mi lett akkor a naplómmal. Már 30 éves vagyok, mégis nagyon bánt a dolog, mert semmi rosszat nem tettem. Mindenkinek joga van a titkaihoz, eszméletlenül gerinctelen és undorító dolog ez egy szülőtől, az én gyerekemmel sose fogom ezt tenni!
2019. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Pedig anyukádnak mentális problémái vannak. Ez beteges túlféltés, az pedig, ahogy lereagálja, hogy hisztizik meg önsajnálatba kezd, ez pedig a mártír, mérgező szülő ismérve. 2 év múlva elköltözhetsz, és akkor lesz magán szférád legalább. De készülj fel rá, ha hagyod utána is ugyanígy fog viselkedni. Minden nap minden percben ellenőrizni próbál majd. Aki pedig azt írta hogy örülj hogy aggódik érted, van egy egészséges féltés, és van egy határa. Ez már túl megy azon a bizonyos határon. Az meg hogy azt szajkózza megbízott benned, hát meg kell sugjam, nem, egyáltalán nem bízik benned, akkor nem akarná saját szemével átolvasni az uzeneteidet hanem téged kérdezne meg arról mi újság. De már az is a másik életében való túrkálás, ha azt kérdezi meg kivel miről beszélgetsz. Ez már túl megy az egészséges határon. Anyukád sajnos beteg.
2019. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!