Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minden áron ellenőrizni...

Anyám minden áron ellenőrizni akarja a facebookomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám követeli a facebook jelszavamat, és miután megadtam neki, az összes hozzászólást, chatet szóról szóra átnéz, sé ez rettenetesen zavar! Belép a pivát szférámba! És amikro megváltoztattam a jelszavamat, ordított velem ,hogy hogy merészelem, és hogy megbízott bennem, de csalódnia kellett bennem, és inkább meg se születtem volna, akkor 3 napig nem alszik, mint egy őrült takaryt, mosogat, sík ideg. Én már hónapok óta nem használom se a facebookot, se a meesengert, mert már rettegek írni mgé a legjobb barátomnak is. Mit tegyek?????? Másik fiók kizárva, mert az egész gépemet ellenőrzi, és az ssd-t és a hdd-t elviszi szervízhez, hogy nézzék át. Vadidegen embereknek mutogatja az adataimat. Mit tegyek? Tehet ő ilyet?
2019. máj. 20. 14:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
81%

"Vadidegen embereknek mutogatja az adataimat. Mit tegyek?"

Első lépésben azt, amit a géppel kapcsolatban a nálam jobban hozzáértők leírtak.

Második lépésben pedig tanulj százezerrel, hogy elmehess olyan egyetemre, főiskolára ami lehetőleg 200 km-re van tőletek és bejutsz a koleszba.

Én 67 éves vagyok, nekem megkeserítette és meghatározta az ilyen anya az életemet, tudom mit beszélek!

Ha nem tanulsz, csóró leszel, nem tudsz majd elköltözni és akkor fogod megtudni igazán, hogy mi is az a Pokol.

2019. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
9%
Annak oka van,ha egy gyereket ilyen szinten ellenőrizni kell. Ordít,takarít? Nos, egy 16 évessel,ha félre lett engedve,nem sok mindent lehet kezdeni,így nem csoda,ha megőrül a tehetetlenségtől. Milyen adataidat? Kinek? Valahol hibádzik ez a történet.
2019. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
6%
21-es 67 éves létedre egy 10 éves szintjén gondolkozol. Én terrorban nőttem pedig nem jártam félre,gzerek létemre felnőttként dolgoztam,színkitűnő voltam,diplomákat szereztem,mégsem volt elég. Ennek ellenére nem szajkózom,hogy minden anya idegbeteg állat,aki "furcsa". Lehet,hogy a gyerekkel van a baj,de ugye azt nem szabad mondani a nagyságos uraknak és hölgyeknek,mert felháborodnak.
2019. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyd magad.
2019. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Nincs okom rá, csak anyám 57 éves, és nem érti a mostani vicceket, humorokat mémeket, és mindentől retteg, de engem akkor is rettenetesen zavar, hogy ő minden csavamat, betűmet ellenőrzi.
2019. máj. 20. 19:34
 26/43 A kérdező kommentje:
Ja, és Aki azt írta, hogy a gép, a telefon, az internet az övé, ez elgé angyban téved. A telefonomat én vettem, én dolgoztam meg azért a pénzért, a számítógépemet is én vettem. nyári munkán megkeresett pénzből vettem. Attól még, hogy az internetet ő fizeti, én si a család tagja vagyok. Nem túrhat ki a 21. század szokásaiból. 15 barátomat veszítettem el amiatt, hogy nem válaszoltam az üzeneteikre, és nem tudtam meg, hogy hova menjünk szórakozni, vagy csak szimplán barátokkal találkozni.
2019. máj. 20. 19:36
 27/43 A kérdező kommentje:
Ha kiállok magamért, akkor mondja, hogy megbízott bennem, de már ennek vége. Akkora önsajnálatba kezd, hogy az hihetetlen. mintha letagadtam volna, mint anyámat! És olyan furcsán kezd viselkedni. Suliba mindig szokott reggelit csomagolni, de most nem csinál már egy hete, sé azt mondja, úgysincs szükséged rám! minek segítsek neked?
2019. máj. 20. 19:39
 28/43 A kérdező kommentje:
Ő is megadta a jelszavát (fb, email insta), hogy bármi történik vele, tudja mkezelni a fiókjait. én el is felejtettem már azokat a jelszavakat... Én mondtam neki, hogy én sem kutakodok utána, nem nézem át egy beszélgetését sem, erre neki áll följebb, és mondja, hogy ha bele merek nézni a privát dolgaiba, örökre mindentől megfosz (internetes dolog) erre én, "és mit gondolsz te mit csinálsz? végignézed az összes fiúval lánnyal (kiszemelttel is :D ) folytatott beszélgetéseket, és kommenteket, ismerőseimet is.
2019. máj. 20. 19:42
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

23-as, hiába töröltetted a válaszom, ISMÉT megkérdezem:

Hol olvastál tőlem ilyet:

"Ennek ellenére nem szajkózom,hogy minden anya idegbeteg állat,aki "furcsa".

Hol, hol, hol?

2019. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
22-es. milyen ok? mondj egy okot, amiért ellenőrizhetne. Mert én nem tudok! Mi az, hogy félre lettem engedve? Nem iszom, nem drogozom, még csak nem is cigizek, az iskolában 980 gyerekből minimum a kétharmada dohányzik. Mit tettem, amiért ellenőrizhet???
2019. máj. 20. 19:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!