Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám minden áron ellenőrizni...

Anyám minden áron ellenőrizni akarja a facebookomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám követeli a facebook jelszavamat, és miután megadtam neki, az összes hozzászólást, chatet szóról szóra átnéz, sé ez rettenetesen zavar! Belép a pivát szférámba! És amikro megváltoztattam a jelszavamat, ordított velem ,hogy hogy merészelem, és hogy megbízott bennem, de csalódnia kellett bennem, és inkább meg se születtem volna, akkor 3 napig nem alszik, mint egy őrült takaryt, mosogat, sík ideg. Én már hónapok óta nem használom se a facebookot, se a meesengert, mert már rettegek írni mgé a legjobb barátomnak is. Mit tegyek?????? Másik fiók kizárva, mert az egész gépemet ellenőrzi, és az ssd-t és a hdd-t elviszi szervízhez, hogy nézzék át. Vadidegen embereknek mutogatja az adataimat. Mit tegyek? Tehet ő ilyet?
2019. máj. 20. 14:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet neked a nyelvtan könyvet kellene ellenőrizned. Amúgy vagy mondd meg neki, hogy ez kellemetlen neked, vagy töröld ki az előzményeket és a beszélgetéseket, vagy ne tegyél olyat amit megbánhatsz vagy kellemetlen.
2019. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
41 es :D milyen hibákat vétettem? Telefonról írok most, nem szoktam az azon való írkáláshoz.
2019. máj. 21. 18:25
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig akármennyire is nem akarod beismerni anyád beteg. Ilyet normális szülő nem csinál. Amiket meg a fejedhez vág sem normális, csak mártírkodik. Ne engedd meg, hogy bármidbe is belenézzen. Ha meg hisztizik állítsd le. Állj a sarkadra és ne engedj az önsajnáltatásának. Ha tényleg ennyire óvatos van akkor meg végképp semmi köze a dolgaidhoz! Igenis harcold ki a privát szférát ami jár!
2019. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!