Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem nagyon függ az...

A férjem nagyon függ az anyjától. Kedves mama kezeli a pénzügyeit stb. Sokszor mondtam a férjemnek h ez igy nem jo. Ilyenkor a reakcioja befogja a fülét es közli velem hogy őt nem érdekli. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 13:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%

Kitalálom:

A "kedves mama" nem akart megvenni neked valamit.

2019. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
99%
Szerintünk mi? Értjük, hogy egy gyerekhez mentél hozzá, de mi a kérdés?
2019. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem lenne sok ilyen, én is azt hinném, hogy provokálós kérdés. De még ha ez az is lenne, akkor is rengeteg ilyen eset van. Nem szabad ilyen férfihez hozzámenni. Ha addig nem tudta elvágni a láthatatlan köldökzsinórt, más soha nem is fogja.
2019. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor a reakcioja befogja a fülét es közli velem hogy őt nem érdekli."

Ezt a viselkedést a 3 évesek csinálják: befogják a szemüket, és azt hiszik, hogy őt sem látja senki.

Hogy lehet egy ilyen emberhez hozzámenni? Két mondatból sok mindent nem lehet leszűrni, de ha mégis minden úgy van, ahogy leírtad és tényleg a férjed (mióta?), akkor nálad is van valami bibi, az biztos. Mégis hogy képzeled el a jövőtöket hosszabb távon? Belegondoltál már?

2019. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem nem lenne ilyen férjem. Egy felnőtt embernek ne az anyja kezelje a pénzügyeit. És ne fogja be a fülét, ha meg szeretnénk valamit beszélni. Én sem vagyok a határozottság mintapéldánya, de az ilyen tutyimutyi férfiakat nem bírom. Szerencsére nem is hozott ilyennel össze a sors.
2019. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Előre is elnézésed kérem, de a férjednek van mentális problémája?

Másra nem tudok gondolni, hogy befogja a fülét, miközben felnőtt módjára beszélnél vele..

2019. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki azt a virágot szagolgassa, amilyet szakított
2019. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
Megkerdeznem hogy dragam te anyaddal alszol,vagy mi a franc? Mi az hogy a mami kezeli a penzugyeit? Repulne az anyjahoz.Edes fiam majd ha fuggetlen es FERFI leszel akkor talan koszonok majd az utcan addig huzz anyadhoz
2019. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18%
Szegény ember, őrlődik 2 erős nő között, a végén még porrá őrlik.
2019. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16%
Ha külön kasszán vagytok akkor nem mind1?
2019. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!