Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem nagyon függ az...

A férjem nagyon függ az anyjától. Kedves mama kezeli a pénzügyeit stb. Sokszor mondtam a férjemnek h ez igy nem jo. Ilyenkor a reakcioja befogja a fülét es közli velem hogy őt nem érdekli. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 13:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

"Hogy lehet egy ilyen emberhez hozzámenni? " - kérdezik itt húszan. Hát valószínű, hogy a kérdező sem egy földre szállt angyal (róla nem tudunk, SEMMIT, csak hogy itt picsog a gyakorin)- és a férje is írhatna ide ki egy kérdést, mely után húszan elborzadva kérdeznék:

Hogy lehet egy ilyen nőt elvenni ? ? ?

2019. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
Remélem a kedves mama mos főz takarít a babájára, és ő fizeti a rezsitek felét is ugye? Add be a válást és keress magadnak valakit, ebből sosem lesz felnőtt ember.
2019. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Házasság előtt nem tünt fel?! Gratulálok,a férjed értelmi szintjéhez illetve a tiedéhez. Megis érdemlitek egymást!

Csak ne szaporodjatok

2019. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért te se vagy semmi, hogy még így is képes voltál hozzámenni...
2019. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugye megmondtam, hogy kamu már az első oldalon? Nem is jött vissza. De írjatok még nyugodtan regényeket neki.
2019. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
38%
Én házasság előtt megbeszélném a párommal, hogy lesznek az anyagiak, így ilyen helyzetbe nem is kerülnék, mert ilyen anyucipicifia pasival nem házasodtam volna össze. De ha mégis ilyen helyzetbe kerülnék, akkor válás.
2019. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!